pawel212333

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez pawel212333

1. Kolego też jestem na stałe w NL i zdarza mi się być 2 razy do roku w PL, jakoś nie przeszkodziło mi być na kilku spotach, śledziach i innych spontanach, wystarczy wyrazić taką chęć zagadać do nas a na pewno znajdzie się chętny żeby się spotkać i popitolić o d*pie marynie. :)

A tak jak już skoro jestem w temacie o d*pie marynie kto ma ochotę na spontan w niedzielę wieczorkiem ( jak już ptao trzeźwiej

Na FB jest grupa musisz się wprosić może Cię prezes szanownie przyjmie ;)

Napisz mu może na PW że chcesz się wprosić

Z tym to chyba ciezka sprawa :grin: [emoji14] Wysyłałem prośbę z 3 miechy temu i dalej nie ma akceptacji :D

na spota przyjedżać a nie papierowi klubowicze
    Kolego nie kazdy jest tak w kraju ze akurat trafia na spota,bo ostatnio sprawdzalem kiedy to 8 stycznia jest a tu lipa bo jutro juz nl.

Wysłane z S7 Edge

i marz odpowiedzi każdy pracuje nawet zagranicą ale potrafi być na spocie a nie papierowi członkowie