Treść opublikowana przez dimik
-
DX Teleatlas Polska/Czechy/Niemcy/Włochy/Beneluxy/Hiszpania itp 2007-2008
Witam ja mam navi plus dużą u siebie i chciałbym miec polskie menu czy ktoś może mi w tym pomóc. Pozdrawiam
-
Błąd 00532
Mnie nie działał tak samo prędkościomierz i kilometry i też miał mocnego muła - przyczyna padł czujnik czujnik w skrzyni biegów naprawa 70 pln ale nie wiem czy czujnik nowy.
-
Chiptuning 2.5 tdi V6 tiptronic 150 KM
Niestety to była miarka ze stopera synek mierzył .
-
Chiptuning 2.5 tdi V6 tiptronic 150 KM
No nie wiem może i mam czipsa już ale od 0 do 100 jest 9.3 średnia z 3 pomiarów z tiptronikiem ale na ręcznej przeżutce biegów . Co wy na to ????
-
Chiptuning 2.5 tdi V6 tiptronic 150 KM
warmińsko mazurskie.Do Olsztyna mam 75 km a do Warszawy 150 km.
-
Chiptuning 2.5 tdi V6 tiptronic 150 KM
To poproszę o cenę na PW.
-
Chiptuning 2.5 tdi V6 tiptronic 150 KM
Ile cię to kosztowało i gdzie robiłeś?
-
Padł prędkościomierz
Już działa był to jednak czujnik w skrzyni koszt czujnika z robocizną 70 pln.Moja niunia przed wymianą czujnika bardzo słaboe się zbierała żona mówiła że normalnie ale ja nie.Ale już super muła nie ma i się zbiera jak powinna.
-
Chiptuning 2.5 tdi V6 tiptronic 150 KM
Mam pytanie czy chipował ktoś 2.5 tdi tiptronic quattro 150 KM.
-
Padł prędkościomierz
obrotomierz i podświetlenie działa jak należy.Ale nie działa na FISIE średnie spalanie bieżące spalanie i oczywiście średnia prędkośc.
-
Padł prędkościomierz
Dzisiaj wracając z pracy w pewnym momencie prędkościomierz przestał wskazywać aktualną prędkość z jaką się poruszam jest cały czas na 0 ,a także pod spodem nie wskazuje kilometrów przejechanych bieżących a także tych które są przejechane od początku.Zastanawiam się co to może być .Proszę o poradę.
-
Polskie menu do navi plus
Ja mam mapę Polska/Czechy 2006/2007 ale już sam nie wiem może i jest bez lektora była ściągana z netu bo jak kupiłem pirata na allegro to w ogóle nie działała gościu kasy nie zwrócił ani nie odpowiadał na e maile ani na telefony.Nie wiem czy te mapy były też bez lektora.
-
Polskie menu do navi plus
Ale gada ci po polsku od razu jak ustawisz jakąś miejscowośc docelową czy tylko jak pokazuje strzałki i karze skręcac.
-
[B5 2.5TDI] Moje QUATTRO - AVANT
Sprowadzany z germanów.taki już był narazie żadnych modyfikacji nie uczyniłem. Pozdrawiam
-
[B5 2.5TDI] Moje QUATTRO - AVANT
Felga jest 17" ale schowane z oponkami w garażu,czekają na wiosnę.Felga to bbs ale ze znaczkiem audi bo zmieniana jeszcze w niemczech w aso,oczywiście alu.
-
[B5 2.5TDI] Moje QUATTRO - AVANT
Witam oto parę fotek zrobionych dzisiaj wraz z moim synem trochę może nie za specjalne ale później zapodam coś bardziej wyrazistego. edit by: zdeniu
-
dziwne odgłosy
Witam w mojej niuni od jakiegoś czasu dochodzą dziwne odgłosy tak mi się wydaje ze środkowych wlotów powietrza jest to taki odgłos jakby takie cienkie brzęczenie.Nie wiem co robić jak radio cicho gra to ten odgłos jest upierdliwy.Proszę o poradę.
-
Polskie menu do navi plus
Ok dzięki wrócę z pracy to spróbuję może i masz rację.Odpiszę czy działa. [ Dodano: 23-01-2007, 16:41 ] Wejdz w ustawienia jezyka zmień na Niemiecki, Potem na angielski i bedziesz miał polski . Lub na odwrót - juz nie pamiętam dokładnie. W kazdym razie Polski się nie wyświetla jako opcja - jest ukryty pod innym językiem. Niestety nie działa tak jak pisałeś po zmianie języka.
-
Polskie menu do navi plus
Ale ja mam mapę Polska/Czechy 2006/2007 i ona jest z polskim lektorem ale nie mówi po polsku.
-
Polskie menu do navi plus
W navi masz tylko pare opcji - nie ma sensu zmieniać języka, taniej i prosciej kupic polską instrukcję do navi.. No tak ale lektor mówiłby po polsku.
-
Nawigacja a car audio ??
Niestety nie pomogę jak kupiłem AUDI to było już zrobione niemiec to zrobił ale wszystko nie było podłączone zaprowadziłem samochód do takiej złotej rączki i chłopak zrobił.Pozdrawiam.
-
Nawigacja a car audio ??
Witam jest to możliwe ja mam tak zrobione w bagażniku wzmacniacz i cztery głośniki a i jeszcze kondensator.Tylko że jest to kombi i nie mam rolety.
-
Polskie menu do navi plus
Witam mam pytanie czy posiada może ktoś polskie menu do navigation plus bo bardzo mi zależy ,może jakiś link lub itp.