Treść opublikowana przez krzychuaudi
-
proszę o analize logów (przepływomierz)
Czasami mocy brakuje. Może katalizator zatkany. błąd mi wali ze wysoki próg zużycia kata i druga sonda zła rezystancja grzałki i to średnio co 500km skasuje blad i na taki okres spokoj. Na forum widziałem tamat ze przepływomierz może być za to odpowiedzialny tez w sumie to nie widze powiazania jednego z drugim ale wolałem sprawdzić.
-
proszę o analize logów (przepływomierz)
ok zrobie tak jutro i dodam jeszcze raz a przepływomierz oryginał http://vaglog.com/log_250650.html statystyczne grupa 002 033 proszę o analize
-
proszę o analize logów (przepływomierz)
http://vaglog.com/log_250607.html
-
Brak lewego światła mijania w Audi A4 B6
mam to samo zaobserwowałem ze dzieje sie tak w mokre wilgotne dni i po jakims czasie przechodzi i swieci normalnie
-
kontrolka silnika czy to sonda lambda powoli zaczyna zużywać się
dzieki za podpowiedzi jak zadziałam cos w tym temacie to sie odezwe.
-
kontrolka silnika czy to sonda lambda powoli zaczyna zużywać się
to ta grzałka jest w tej sondzie musze sie za to zabrac tylko nie wiem jak to siegnac z kanału do tego dojde czy z góry od silnika. I takie pytanie mam jeszcze do Ciebie kolego jak z poborem oleju u w Twoim ALT-ku co myslisz o tym trujniku na odmie?
-
kontrolka silnika czy to sonda lambda powoli zaczyna zużywać się
mi pokazuje bład 17522 zła rezystancja grzałki drugiej sondy na chłopski rozum to sonda do wymiany ale czy na pewno?
-
Błąd 17522
Witam mam taki sam bład jak sobie z tym poradziłes?
-
kontrolka silnika czy to sonda lambda powoli zaczyna zużywać się
czesc mam własnie taki sam problem z moim alt jak sobie z tym poradziłes?