wisnia1705

237 wyświetleń profilu

Osiągnięcia wisnia1705

Reputacja

1. Panowie wielkie dzięki za podpowiedzi może jutro uda mi się wstawić auto na warsztat i usunąć te usterki i zobaczymy jak auto będzie się zachowywać..jeszcze raz bardzo dziękuje pozdro
  2. Zawór n75? A gdzie go szukać?! Jeden z mechaników mówił mi jeszcze ze wina może być ze strony przepustnicy
  3. Witam ponownie klubowicze... Ręce mi opadają przy tym moim audi..wymieniony rorzad,wszystkie filtry,zawór DV,świece,olej,cewki sprawdzone-są ok a audi dalej szarpie na wysokich obrotach..byłem u 3 mechaników i nie wiedzą co jest przyczyną tego szarpania..Moze ktoś z was drodzy klubowicze pomoże w tym temacie.. Audi przy odpaleniu na zimnym silniku wchodzi na wyższe obroty ok 2000 po chwili spada do 1100 a po kilkunastu sekundach na 900..jak rozpoczynam jazdę na zimnym silniku audi idze dobrze..ale jak się rozgrzeje i depne mu na pedał to zaczynają się te jeba..e szarpnięcia i auto ma muła.. Dodam ze jest to silnik 1.8T ANB z chipem na 180KM Drodzy klubowicze pomocy!!!
  4. Witam klubowiczów Mam pytanko gdzie znajduje się zawór DV w silniku 1.8T w audi A4 B5 model po lifcie?
  5. We wtorek wstawiam audi na warsztat bo rozrząd będę jeszcze wymieniał i sprawdze DV oraz świecie.. A co do systemu powietrza dodatkowego to co może być przyczyną ze przepływ jest za mały?!
  6. Witam..posiadam audi a4 b5 1.8T 150km i od jakiegoś czasu mam problem.. Mianowicie podczas jazdy jak depne pedał do podłogi auto przy wysokich obrotach dosłownie odcina..jak wrzucam na luz silnik gaśnie..Po ponownym odpaleniu i depnięciu na gaz audi przyspiesza i wciska w fotel jak trzeba...wczoraj podpiąłem kompa i ukazał się 1 błąd: 419B system powietrza dodatkowego za mały przepływ...czy ten błąd ma coś do tego odcięcia?! Czy może przyczyną jest zawór DV lub cewki?!