Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

oruj11

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dziękuje za opinie, już postanowiłem że jutro z rana jadę do nich ale wolałem poznać zdanie innych ludzi i na co zwróć uwagę (zielony jestem w tym temacie). Rozumiem że jeszcze nie jest na to za poźno żebu żądać od nich poprawek w postaci długości wężyków itp? Kolego bobersky też masz BRC ? czy coś innego na pojedynczych wtryskach? może przy listwie ciężko to schować/skrócić ? (podobno w BRC tylko na listwie można robić)
  2. Witam, od niedawna bo od 1 października 2015 w swoim A4 b6 avant 1.8t BFB jestem "nie"szczęśliwym posiadaczem instalacji BRC sequent 32, zakładałem w trójmieście puki co jeszcze nie podaję gdzie żeby nie siać zamętu. Od pierwszego dnia kłopoty tj. przy pierwszym przełączaniu na gaz zaraz po przełączeniu wchodził s powrotem na benzynę i pikał, oddałem do regulacji i Pan powiedział że opóźnił przełączanie na gaz z uwagi na ciśnienie. Ok problem zniknął ale... teraz już przy lekkim bucie około 3tyś obrotów wchodzi awaryjnie w benzynę i pika (przy jeździe emeryckiej wszystko ok)... Dodam jeszcze że gdy przełączanie następuję gdy samochód stoi to czuć i słychać ewidentne przyduszenie w momencie samego przełączenia, tak jakby mu to przychodziło z trudem... Z tego co wiem to mam te pomarańczowe wtryski i reduktor 1500, przewody nie wiem jakie (nie planuję żadnych modyfikacji). Panowie pomóżcie... tak trudno to wystroić, były opinie że to porządny zakład?? Może dlatego że to dość nowa instalacja i trzeba mieć odpowiednie oprogramowanie? Gdzie w Gdańsku jechać na strojenie? i czy w innym warsztacie BRC zrobią to w ramach gwarancji skoro instalacja ma 3 tyg? Parę zdjęć spod maski. Ps. Te zaciski na wężach jakieś takie liche? czy się mylę? Pozdrawiam http://zapodaj.net/39468f2f14e52.jpg.html http://zapodaj.net/d4b5cca5c10da.jpg.html http://zapodaj.net/367fc03c5ecae.jpg.html http://zapodaj.net/aed301df02ecb.jpg.html
  3. Witam, od niedawna bo od 1 października w swoim A4 b6 avant 1.8t BFB jestem "nie"szczęśliwym posiadaczem instalacji BRC sequent 32, zakładałem w trójmieście puki co jeszcze nie podaję gdzie żeby nie siać zamętu. Od pierwszego dnia kłopoty tj. przy pierwszy przełączaniu na gaz zaraz po przełączeniu wchodził s powrotem na benzynę, oddałem do regulacji i Pan powiedział że opóźnił przełączanie na gaz z uwagi na ciśnienie. Ok problem zniknął ale... teraz już przy lekkim bucie około 3tyś obrotów wchodzi awaryjnie w benzynę i pika... Z tego co wiem to mam te pomarańczowe wtryski i reduktor 1500. Panowie pomóżcie... tak trudno to wystroić ?? Gdzie w Gdańsku jechać na strojenie? i czy w innym warsztacie BRC zrobią to w ramach gwarancji? Pozdrawiam
  4. Witam wszystkich w tym dziale (od razu mówię że jestem zielony w tym temacie ), zamierzam kupić A4 Avant 1.8T B6 lub B7. Na pewno chcę zakładać instalację gazową. Pytanie do Forumowiczów gdzie polecacie zrobić to w Gdańsku lub Sopocie? Drugie pytanie lepiej BRC czy Stag do tych modeli ? Dziękuję za odpowiedz i rady. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.