Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

omenek250

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ty chyba ORI ale tyle az nie zabulilem, a wymienialem przy 240tys
  2. Witam serdecznie kolegów i koleżanki posiadających Audi:) nabyłem 9 miesięcy temu Audi a4b6 1.8t 150km Avant i jestem mega zadowolony ale w okolicach lutego planuje zamienic na S4 ale poki co ciężko idą poszukiwania:) Co do napraw to przez 9 miesiecy wymienilem olej kilka razy:) mobil 5w30 co 12 tys km ,napinacz rozrzadu( podziekowania dla forumowicza, który mial podobny problem , i od razu zdiagnozowalismy u mnie to ze chodzi o napinacz) klocki przód firma ATE oraz tydzien temu łożysko firma SKF poniżej kilka fotek http://www.directupload.net/file/d/4216/llqt6bv3_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4216/rk326kv4_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4216/lqmcucaq_jpg.htm Zregenerowalem klimatronik u kolegi z forum _radek_ i mega polecam zna sie chlop na robocie a o to wynik jego pracy : przed: http://www.directupload.net/file/d/4216/mbyrh66d_jpg.htm i po: http://www.directupload.net/file/d/4216/ek2pq3a4_jpg.htm i problem z tylna wycieraczką mi się zrobił;/ silniczek zakończył swój żywot. Mega denerwują mnie takie male drobnostki, ale dowiadywalem sie i silniczek jest w cenie takiej jak łożysko SKF-a .Zakupie orginalny uzywany silniczek i zobaczymy jak bedzie dlugo służyć. Wczoraj zapalila mi sie kontrolka check engine;/ dopiero w tym tygodniu bede u swojego mechaniora i podepne pod komputer zobacyzc co sie stalo . podejrzewam ze sonda lambda moze , wczesniej skasowany byl ten błąd. Miał ktos taki przypadek w 1.8t za gazowanej? foteczka silnika http://www.directupload.net/file/d/4221/4afsd2ho_jpg.htm no i wyszło , że paliwo za mało oktanowe i stąd ten błąd się pojawił tak to jest tankować na wiejskich stacjach;/
  3. uderz do akademikow;)moze cos wolnego maja
  4. Witam , co do regeneracji to nie ma lepszej i profesjonalnej osoby od kolegi z forum o nicku _radek_troche czasu to zajęło ale nie wiem czy nowe by bylo w lepszym stanie niz to co on mi przyslal klimatronik:) pozdrawiam i polecam
  5. Podejrzewal ze to to wlasnie jeszcze pokazalem mu filmik z twojego postu i byl juz pewny ze to wlasnie to:) dzieki za info tak wogole
  6. Witaj, dokladnie u mnie to samo sie dzieje , dzis sprawoadzilem do znaijomego mechanika u mnie tak podobnie stuka do 2 tys obrotow powyzej juz przestaje, jednak u mnie to samo co u Ciebie wyszlo powiedz mi ile cie wyniosla naprawa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.