-
Witam proszę o analizę logu statycznego
OK to które grupy logować żeby można było coś odczytać, przepustnica czyszczona nieszczelności chyba nie ma ,odma cała.
-
Witam proszę o analizę logu statycznego
Witam coś falują obroty mojej niuni co jest nie tak bo nie mam zielonego pojęcia jak rozszyfrować ten log. Z góry dziękuje. http://vaglogi.pl/log-000_4H75UB.html
-
WITAM PROBLEM
Witam sonda wymieniona błędów brak .DZIĘKUJE I POZDRAWIAM.
-
WITAM PROBLEM
Ok dzięki myślę ze raczej mechanik uwalił sąde lambda przy wykręcaniu i wkręcaniu.
-
WITAM PROBLEM
KOLEDZY POMOŻECIE
-
WITAM PROBLEM
- WITAM PROBLEM
WIATAM ZLECIŁEM MECHANIKOWI ZMIANE KOLEKTORA WYDECHOWEGO PO WYMIANIE MAM TAKIE BŁEDY SĄDY CZ TO OZNACZA ZE JA USZKODZIŁ PRZY PRZEŁOZENIU,POZDRAWIAM- NAGRZEWAJACA SIE FELGA
PRZEWÓD HAMULCOWY TAK Z ROK TEMU WYMIENIAE WSZYSTKIE A PODCZAS COFANIA TŁOCZKA TO POSZŁO TROCHE PŁYNU PRZEZ ZBIORNICZEK- NAGRZEWAJACA SIE FELGA
WITAM WYMIENIŁEM DZIS TARCZE I KLOCKI I GRZEJE MI SIE PRAWA FELGA OGÓLNIE NA STARYCH TARCZACH I KLOCKACH TEZ SIE GRZAŁA I KLOCEK OD STRONY FELGI MIAŁ Z 4 MM A OD STRONY TŁOCZKA OKOŁO 9 MM PROWADNICE ZACISKU WYCZYSZCZONE NASMAROWANE TŁOCZEK TEZ SIE SCHOWAŁ BEZ PROBLEMU TROCHE GO PSMAROWAŁEM POD GUMKA .WINA LEZY PO STRONIE TŁOCZKA CZY PROWANIC PROSZE O PODPOWIEDZ. POZDRAWIAM- PRZEPUSTNICA
WITAM mam problem z tym błędem 00282 - Throttle Position Actuator (V60) 44-10 - Short Circuit - Intermittent po usunięciu powraca co jest nie tak czy skończyła swój żywot i czeka mnie wymiana czy można to naprawić.POZDRAWIAM- Witam czy to moze byc cewka
Nie zapewniałem ze cewka działa tylko pytałem co moze byc innego uszkodzone zeby były takie objawy. Jedno z 4 wyjsc z cewki było ułamane.- Witam czy to moze byc cewka
Witam winna była cewka dzis wymieniona autko jezdzi jak talala.Dziekuje wszystkim temat do zamkniecia.,- Witam czy to moze byc cewka
Spryskiwałem nic nie iskrzy lecz co to moze byc inneg wykluczajac cewke- Witam czy to moze byc cewka
vaga nie mam ale jak byłem u mechaniora to mowił ze silnik czysty i najlepiej przyjechac jak to bedzie sie działo i zeby z 10 minut trzmało . Dzieje sie to sporadycznie 2 razy w tygodniu i pogoda nie ma wpływu- Witam czy to moze byc cewka
- WITAM PROBLEM