Treść opublikowana przez rana
-
Witam proszę o analizę logu statycznego
OK to które grupy logować żeby można było coś odczytać, przepustnica czyszczona nieszczelności chyba nie ma ,odma cała.
-
Witam proszę o analizę logu statycznego
Witam coś falują obroty mojej niuni co jest nie tak bo nie mam zielonego pojęcia jak rozszyfrować ten log. Z góry dziękuje. http://vaglogi.pl/log-000_4H75UB.html
-
WITAM PROBLEM
Witam sonda wymieniona błędów brak .DZIĘKUJE I POZDRAWIAM.
-
WITAM PROBLEM
Ok dzięki myślę ze raczej mechanik uwalił sąde lambda przy wykręcaniu i wkręcaniu.
-
WITAM PROBLEM
KOLEDZY POMOŻECIE
-
WITAM PROBLEM
- WITAM PROBLEM
WIATAM ZLECIŁEM MECHANIKOWI ZMIANE KOLEKTORA WYDECHOWEGO PO WYMIANIE MAM TAKIE BŁEDY SĄDY CZ TO OZNACZA ZE JA USZKODZIŁ PRZY PRZEŁOZENIU,POZDRAWIAM- NAGRZEWAJACA SIE FELGA
PRZEWÓD HAMULCOWY TAK Z ROK TEMU WYMIENIAE WSZYSTKIE A PODCZAS COFANIA TŁOCZKA TO POSZŁO TROCHE PŁYNU PRZEZ ZBIORNICZEK- NAGRZEWAJACA SIE FELGA
WITAM WYMIENIŁEM DZIS TARCZE I KLOCKI I GRZEJE MI SIE PRAWA FELGA OGÓLNIE NA STARYCH TARCZACH I KLOCKACH TEZ SIE GRZAŁA I KLOCEK OD STRONY FELGI MIAŁ Z 4 MM A OD STRONY TŁOCZKA OKOŁO 9 MM PROWADNICE ZACISKU WYCZYSZCZONE NASMAROWANE TŁOCZEK TEZ SIE SCHOWAŁ BEZ PROBLEMU TROCHE GO PSMAROWAŁEM POD GUMKA .WINA LEZY PO STRONIE TŁOCZKA CZY PROWANIC PROSZE O PODPOWIEDZ. POZDRAWIAM- PRZEPUSTNICA
WITAM mam problem z tym błędem 00282 - Throttle Position Actuator (V60) 44-10 - Short Circuit - Intermittent po usunięciu powraca co jest nie tak czy skończyła swój żywot i czeka mnie wymiana czy można to naprawić.POZDRAWIAM- Witam czy to moze byc cewka
Nie zapewniałem ze cewka działa tylko pytałem co moze byc innego uszkodzone zeby były takie objawy. Jedno z 4 wyjsc z cewki było ułamane.- Witam czy to moze byc cewka
Witam winna była cewka dzis wymieniona autko jezdzi jak talala.Dziekuje wszystkim temat do zamkniecia.,- Witam czy to moze byc cewka
Spryskiwałem nic nie iskrzy lecz co to moze byc inneg wykluczajac cewke- Witam czy to moze byc cewka
vaga nie mam ale jak byłem u mechaniora to mowił ze silnik czysty i najlepiej przyjechac jak to bedzie sie działo i zeby z 10 minut trzmało . Dzieje sie to sporadycznie 2 razy w tygodniu i pogoda nie ma wpływu- Witam czy to moze byc cewka
- Witam czy to moze byc cewka
Witam wszstkich mam problem gdy jade nagle niunia trai moc telepie silnikiem gaz do dechy a ledwo sie toczy trwa to 1/2 minuty.W trakcie tego objawu gdy zdejmuje fajke z pierwszej swiecy brak iskry ,i na czwartej tez .Gdy zdejmuje z czwartego cylindra po chwili sie pokazuje(iskra) i zaczyna pracowac normalnie .Natomiast jak jest te telepanie gdy zdejme odrazu z drugiego cylindra iskra jest i powraca normalna praca silnika.Swiece wymienione kable beru bez przebic ,zero błedow na vagu. POZDRAWIAM I PROSZE O PORADE- KOPCI PO WYMIANIE PIERSCIENI
Auto oddane dla mechanika niech patrzy czy cos spiepszył czy co tam dolega .Bo ja mysle ze juz powinno po 2.5k wszystko ułozone i brania oleju zero.Odezwe sie co tam było nie tak narazie pozdrawiam i dzieki- KOPCI PO WYMIANIE PIERSCIENI
Ciśnienie na sucho sprawdzałem i po14 na każdym z cylindrów- KOPCI PO WYMIANIE PIERSCIENI
witam ponownie jednak cos nie tak z moim autem bo zrobione 2.500 tys a olej mi złopie 1l na tysiac a mechanior mowi ze wstawił twarde pierscienie i dłuzej musza sie docierac .Ze nie bedzie teraz rozbierał bo i tak nic nie zobacz i zeby jezdzic .Moim zdaniem cos zje..ł a jakie jest wasze zdanie czy moze brac tyle po remoncie- KOPCI PO WYMIANIE PIERSCIENI
Dzieki kolego poprawiłes mi humor bo własnie kopci mi na siwo nie duzo ale czasami to jest widoczne i wkurzajace.Człowiek sie zastanawia czy robota zpartolona czy tak ma byc.Jeszcze raz dziekówka i pozdrowionka- KOPCI PO WYMIANIE PIERSCIENI
Juz sam nie wiem narazie sie wstrzymam mechanik konkret ,a moze byc tak ze wypala sie oliwa pozostała w tłumiku.Dopiero zrobiłem 110 KM .- KOPCI PO WYMIANIE PIERSCIENI
WITAM WSZYSKICH SPRAWA MA SIE TEGO ZE MIAŁEM WŁASNIE ROBIONY MAŁY REMONT SILNICZKA 1.6.MIANOWICIE BYLY WYMIENIONE PIERSCIENIE PLANOWANIE GŁOWICY USZCZELNIACZE ,BEZ SZLFU I TŁOKI TEZ STARE LUZU NIE MIAŁY I PROGOW TEZ NIE BYŁO .JEDNAK PO ODEBRANIU AUTA DYMI MI NIE TAK JAK PRZED NAPRAWA ALE JEST WIDOCZNY DYMEK PODCZAS JAZDY I NA POSTOJU JAK PRZYGAZUJE .MECHANIK MOWI ZE PIRSCIENIE MUSZA SIE UŁOZYC I TO NORMA ZE TRZEBA POJEZDZIC OK 1000KM I WSZYSTKO BEDZIE GIT .PROSZE O POMOC JESTEM SŁABYM MECHANIKIEM WIĘC NIE MAM POJECIA CZY TO PRAWDA .MOZE MIAŁ KTOS PODOBNY RZYPADEK .BARDZO PRZYDATNA BYŁA BY JAKAS ODPOWIEDZ I PORADA BO JESTEM TROSZKE ZAŁAMANY I NIE WIEM CZY ROBATA JEST DOBRZE WYKONANA .DZIEKUJE I POZDRAWIAM.- Po małym remoncie...
WITAM JESTEM NOWY NA FORUM TEZ MIAŁEM WYMIENIANE PIERSCIENIE PLANOWANIE GŁOWICY ZAWORY I TAKIE TAM BEZ SZLIFU BO PROGOW NIE BYŁO I TŁOKI STARE .LECZ PO ODEBRANIU AUTA TROCHE MI KOPCI .MECHANIK MOWI ZE TO NORMA BO PIERSCIENIE MUSZA SIE UŁOZYC ILE WTYM PRAWDY CZY ROBOTA ZPARTOLONA DZIEKUJE ZA SZYBKA ODPOWIEDZ BO JESTEM TROSZKE ZAŁAMANY - WITAM PROBLEM