Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodya4b8

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jeszcze jedno spostrzeżenie jak w odisie wybiorę prędkości kół to wszystkie 4 koła mają prędkość 3.2km/h na postoju przy wciśniętym hamulcu
  2. Witam posiadam A4 b8 2013r. 2.0tdi multi NYM i problem mam następujący. Auto przyspiesza bez zarzutów, bez wachan obrotów przy stalej prędkości, problem zaczyna się dopiero przy ruszaniu auto ma duża zwłokę zanim zacznie pełzać, natomiast wsteczny bieg działa idealnie. Po zrobieniu adaptacji vcds czyli nastawy początkowe fowardu później wartości rzeczywiste zhamowanie kilka razy od 10km/h do 0km/h i wyświetleniu adaptation succesful auto do któregoś zatrzymania sprawuje się bez zarzutu czyli Drive puszczam hamulec ładnie pełza do przodu nawet pod górę, jak pojeżdżę trochę po mieście zaczyna to wszystko wracać do stanu sprzed adaptacji czyli stoję na światłach puszczam hamulec auto z dużą zwłoka zaczyna pełzać do przodu. Najgorszy problem jest taki że mam garaż na naprawdę stromym podjeździe, wyjeżdżam przez bramę chwila po płaskim wrzucam P zamykam garaż auto już stoi pod górkę wrzucam D puszczam hamulec dodaje gazu auto wjeżdża jakoś na górę ale jak puszcze hamulec i specjalnie zrobię zwłokę z dodaniem gazu to stacza się do tyłu później jak już dodam gaz jest szarpnięcie i wjeżdża, parę razy zdarzyło się że potrafił zgasnąć i tu mam pytanie czy w skrzyni dzieje się już coś poważnego czy sterownik nie trzyma adaptacji bo jeśli zrobię adaptacje pojadę pod garaż odrazu wrzucę d i ładnie pełza pod górę po ściągnięciu nogi z hamulca to czy wina leży po stronie skrzyni czy raczej już mechatronika umiera.
  3. a jest może na forum dostępny taki sofcik? Próbowałem z jakims softem z podpiętego tematu próbując od najniższej wersji niby płytke znajdzie szuka metainfo a za chwile wyrzuca not found metainfo file
  4. Witam klubowiczów mam taki problem iż sam sobie narobiłem biedy w zielonym menu przypadkowo kliknąłem bootloader i teraz czy samochód otwarty czy zamknięty ekran cały czas jest włączony z komunikatem BOOTLOADER Version 2.40 MMI (h43) application update i takie pytanie do was co z tym faktem począć na razie auto stoi sobie na parkingu z odpiętym akumulatorem i nic nie mogę poradzić reset także nie pomaga. Jest to A4 B8 2009r. bez joystika w pokrętle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.