Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BOOTLOADER


mlodya4b8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów mam taki problem iż sam sobie narobiłem biedy w zielonym menu przypadkowo kliknąłem bootloader i teraz czy samochód otwarty czy zamknięty ekran cały czas jest włączony z komunikatem BOOTLOADER Version 2.40 MMI (h43) application update i takie pytanie do was co z tym faktem począć na razie auto stoi sobie na parkingu z odpiętym akumulatorem i nic nie mogę poradzić reset także nie pomaga.
Jest to A4 B8 2009r. bez joystika w pokrętle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest może na forum dostępny taki sofcik?

Próbowałem z jakims softem z podpiętego tematu próbując od najniższej wersji niby płytke znajdzie szuka metainfo a za chwile wyrzuca not found metainfo file

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest może na forum dostępny taki sofcik?

Próbowałem z jakims softem z podpiętego tematu próbując od najniższej wersji niby płytke znajdzie szuka metainfo a za chwile wyrzuca not found metainfo file

A jakie masz dokałdnie MMI ? 2G HIGH ? czy 3G LOW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz 2g wystarczy wrzucic 3cd i powinno zadzialac... tylko od a4 sciagnij soft czesto ludzie mysla ze od a6 4f pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy komuś po aktualizacji softu mmi 2g przestała działać zmieniarka to znaczy zmieniarka dział przyjmuje płyty wszystko ok tylko po wybraniu cd na panelu wyświetla się napis inicjacja urządzenia proszę czekać vcds nic nie pokazuje czy ktoś orientuje się co może być nie tak i co z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wymusiłeś czasem updatu z bootloadera ? ostatnio panuje taki trend , jęśli zmieniarka nie czyta metainfo z trybu update to nie można na siłe wymuszać updatu z bootloadera a ty zapewne tak zrobiłeś , miała problem z updatem softu i pewnie jakiś błąd wkradł się podczas aktualizacji pewnych sterów , pasuje tutaj naprawić zmieniarke albo wstawić nową i od nowa przeprowadzić pełen update nie z bootloadera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wymusiłeś czasem updatu z bootloadera ? ostatnio panuje taki trend , jęśli zmieniarka nie czyta metainfo z trybu update to nie można na siłe wymuszać updatu z bootloadera a ty zapewne tak zrobiłeś , miała problem z updatem softu i pewnie jakiś błąd wkradł się podczas aktualizacji pewnych sterów , pasuje tutaj naprawić zmieniarke albo wstawić nową i od nowa przeprowadzić pełen update nie z bootloadera

tak zgadza się tak było to czyli trzeba wysłać zmieniarkę do kogoś kto wgra jej oprogramowanie i będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic nieda bo ona sama w sobie już przed aktualizacją była wadliwa tj nie potrafiła odczytać metainfo.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/21/2015 at 7:58 PM, mlodya4b8 said:

Witam klubowiczów mam taki problem iż sam sobie narobiłem biedy w zielonym menu przypadkowo kliknąłem bootloader i teraz czy samochód otwarty czy zamknięty ekran cały czas jest włączony z komunikatem BOOTLOADER Version 2.40 MMI (h43) application update i takie pytanie do was co z tym faktem począć na razie auto stoi sobie na parkingu z odpiętym akumulatorem i nic nie mogę poradzić reset także nie pomaga.
Jest to A4 B8 2009r. bez joystika w pokrętle

Cześć . Jak rozwiązałeś ten problem . To jakaś porażka z tym . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...