Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arsen9999

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. homologacji na drogę nie ma dlatego ma barwę najbardziej zbliżona do xenonu a na drodze i tak nikt nie będzie sprawdzał oznakowania na żarówce
  2. polecam osram cool blu hyper świeca normalnie a efekt kolorystyczny jak xenon mam na mijania i długich
  3. trzeba jeszcze dołożyć czujnik plynu spriskiwaczy bo inaczej będzie się wyświetlać cały czas pusty zbiornik lub podać masę na kabelek w wiązce idącej do licznika
  4. arsen9999 odpowiedział(a) na Tomra temat w Audi A4 B8
    no dokladnie
  5. arsen9999 odpowiedział(a) na Tomra temat w Audi A4 B8
    taki dózy torx jak będziesz miał komplet to napewno dobierzesz
  6. arsen9999 odpowiedział(a) na Tomra temat w Audi A4 B8
    witaj zadziała ja mam też taką a skrzynie mam manual wszystko działa
  7. mi się łaczy bez problemu kkl ale z bt połaczy sie tylko jak bt nie jest połaczony z telefonem a vcds clon 12,12 nie chce wcale choc powinien a z innymi sterownikami bez problemu
  8. mam ten sam kabel w wersji clon i nie rusza a zwykły kabel co znalazlem na allegro z napisem polski vag ogarnia i rnse i bt
  9. witam czujnik stopu mialem to samo w a4 b7 po godzinnym postoju zapalały sie światla stopu
  10. tak zgadza się tak było to czyli trzeba wysłać zmieniarkę do kogoś kto wgra jej oprogramowanie i będzie ok
  11. witam czy komuś po aktualizacji softu mmi 2g przestała działać zmieniarka to znaczy zmieniarka dział przyjmuje płyty wszystko ok tylko po wybraniu cd na panelu wyświetla się napis inicjacja urządzenia proszę czekać vcds nic nie pokazuje czy ktoś orientuje się co może być nie tak i co z tym zrobić
  12. mam moduł d i wyświetla mi kontakty na fis i łączy się z samsungiem galaxy s2
  13. a możesz odebrać połączenie z kierownicy bo mi nie działa przycisk mode ani rolka do odbierania a z rnse rolki działają normalnie problem rozwiązany przyczyną braku listy okazal się lużny can - co ciekawe pokazywało kto dzwoni vcds łączy się z bt tylko gdy telefon jest z nim rozłączony modół z końcówką d obsługuje liste kontaktów na fis i glosowe wybieranie na samsungu galaxy s2 info dla tych co pisali że jest inaczej
  14. witam możesz powiedzieć jak ustawiłeś porty bo też założyłem u siebie bt ale kabel połączeniowy z rnse kupiłem w necie i nie moge się znim połączyć rozmawiać mogę ale nie mogę przekodować na kierownicę multi i nie moge włączyć listy kontaków na fis
  15. witam czy wypalił by ktoś w okolicach slupska mapke na zachodnia europe belgia ,holandia mam tą płytkę z polska z góry dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.