niestety nie działa
przed chwilą sprawdzone.
proszę o więcej pomysłów co może być nie tak.
dodam jeszcze, że zanim zacząłem kombinować to po naciśnieciu pilota było słychac z tylu samochodu przełaczenie jakiegos przekaznika.
a potem gdy wyczyscilem vcds zaprogramowane piloty to nic nie dziala
witam
kupiłem samochód jak w temacie z 2006r.
1.6 105km
moduł komfortu to 8p0959433e
problem polega na tym, że w żaden sposób nie mogę zakodować pilotów, które do niego dostałem.
immo w nich działa bez problemu.
gdy robie kodowanie VCDS'em to auto mignie kierunkami, znaczy piloty działają bo jakiś sygnał jest.
kupiłem nawet już drugi moduł komfortu i jest dokładnie to samo.
Piloty są na 433,92MHz
A gdy próbuje zakodować pilot z mojego A4 to nic w ogóle się nie dzieje.
proszę o pomoc!