-
Trzęsie samochodem podczas przyśpieszania
będę to sprawdzał, ale kurde przed wymianą przegubów sprawdzałem poduszki i przy okazji wymiany sprzęgła patrzyłem poduszki od skrzyni i wszystkie były ładne, piękne
-
Trzęsie samochodem podczas przyśpieszania
Przekładałem opony nawet z letnich na zimowe i odwrotnie ale jeszcze jutro przełożę z przodu na tył, może w końcu coś pomoże bo teraz mam letnie z tyłu a zimowe z przodu bo miałem przygodę z krawężnikiem i trzeba było założyć na tył letnie opony Kolego, ale tak samo jest na benzynie i na lpg, bo też się już nad tym zastanawiałem i próbowałem jak się jedzie na benzynie
-
Trzęsie samochodem podczas przyśpieszania
Ale końcówki nie mają luzów, w ogóle w całym zawieszeniu nie ma żadnych luzów..
-
Trzęsie samochodem podczas przyśpieszania
Witam wszystkich, moim audi strasznie trzęsie jak dodaje gazu najgorzej jest jak jadę na trzecim biegu 40km/h.. Zmieniłem przeguby wewnętrzne bo myślałem że to ich wina ale poprawiło się tylko odrobinę.. Może ktoś z kolegów spotkał się z podobnym tematem ? Dodam że jak przyśpieszam od startu gwałtownie nie ma żadnych drgać..
-
Kupię środek do avanta
Witam kupię cały środek do a4 b5 avant 2001 rok najlepiej w jasnej skórze
-
Jakie wtryskiwacze
A tak z ciekawości to na jakich stacjach tankujecie ?
-
Jakie wtryskiwacze
Siema Wczoraj byłem na wymianie wtryskiwaczy i mam założone AC w03, które łącznie mnie wyszły 350 zł z gwarancją na 100 000 tysięcy kilometrów Jak na razie wszystko hula elegancko, zobaczymy co będzie dalej
-
Jakie wtryskiwacze
Oby jak najdłużej
-
Jakie wtryskiwacze
Jeszcze jutro się zastanowię i w środę (jak dobrze pójdzie) jadę na wymianę, ale chyba jednak ac w03 wpakuję bo jakoś mam wrażenie że nie zawiodą..
-
Jakie wtryskiwacze
jak możesz wziąć W03 to je bierz,są naprawdę dobre i narazie nic złego o nich nie można powiedzieć, Barracudy też kiedyś zaczynały od zera, Właśnie też się nie spotkałem ze złymi opiniami o nich jeszcze i ten gazownik tak się napalił żebym je wziął to na pewno będę zadowolony i cena też przyzwoita..
-
Jakie wtryskiwacze
Tylko ta cena Panowie trochę taka sporawa ale jak sobie pomyślę ile wsadziłem w Valteki to w sumie nie aż taka duża Kuszą mnie te ac W03 bo podobno naprawdę mocne są..
-
Jakie wtryskiwacze
Słuchajcie Panowie, rozmawiałem dzisiaj z moim gazownikiem i mam do wyboru trzy optymalne opcje jego zdaniem, pierwsza wtryskiwacze barracuda koszta całkowity to 450 zł razem z jakimś cudownym filtrem(ciut za dużo jak dla mnie), druga to acw01 za 300zł i trzecia, według niego najlepsza acw03 z DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĄ za 350 zł z robocizną.. ? Co Wy na to ? Napisałem że valteki rozpadły mi się po roku czasu ale patrzę w papiery że one przez ten rok machnęły 60 tysięcy kilometrów
-
Jakie wtryskiwacze
Właśnie gazownik mi zaproponował takie jak kolega wyżej napisał z całym montażem i regulacją za 300 zł.. Czyli warto, pojeździ trochę ? Rocznie robię jakieś 30 tysięcy kilometrów lekko jeśli to ma znaczenie
-
Jakie wtryskiwacze
A co powiecie o tych wtryskiwaczach stag czy reg fast ? Gazownik mówi że stagi do mnie idealne..?
-
Jakie wtryskiwacze
A jakieś wtryskiwacze które by się zmieściły w 300 z montażem ? Znajdzie się coś godnego ?