Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kuba1994

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. będę to sprawdzał, ale kurde przed wymianą przegubów sprawdzałem poduszki i przy okazji wymiany sprzęgła patrzyłem poduszki od skrzyni i wszystkie były ładne, piękne
  2. Przekładałem opony nawet z letnich na zimowe i odwrotnie ale jeszcze jutro przełożę z przodu na tył, może w końcu coś pomoże bo teraz mam letnie z tyłu a zimowe z przodu bo miałem przygodę z krawężnikiem i trzeba było założyć na tył letnie opony Kolego, ale tak samo jest na benzynie i na lpg, bo też się już nad tym zastanawiałem i próbowałem jak się jedzie na benzynie
  3. Ale końcówki nie mają luzów, w ogóle w całym zawieszeniu nie ma żadnych luzów..
  4. Witam wszystkich, moim audi strasznie trzęsie jak dodaje gazu najgorzej jest jak jadę na trzecim biegu 40km/h.. Zmieniłem przeguby wewnętrzne bo myślałem że to ich wina ale poprawiło się tylko odrobinę.. Może ktoś z kolegów spotkał się z podobnym tematem ? Dodam że jak przyśpieszam od startu gwałtownie nie ma żadnych drgać..
  5. Kuba1994 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam kupię cały środek do a4 b5 avant 2001 rok najlepiej w jasnej skórze
  6. A tak z ciekawości to na jakich stacjach tankujecie ?
  7. Siema Wczoraj byłem na wymianie wtryskiwaczy i mam założone AC w03, które łącznie mnie wyszły 350 zł z gwarancją na 100 000 tysięcy kilometrów Jak na razie wszystko hula elegancko, zobaczymy co będzie dalej
  8. Oby jak najdłużej
  9. Jeszcze jutro się zastanowię i w środę (jak dobrze pójdzie) jadę na wymianę, ale chyba jednak ac w03 wpakuję bo jakoś mam wrażenie że nie zawiodą..
  10. jak możesz wziąć W03 to je bierz,są naprawdę dobre i narazie nic złego o nich nie można powiedzieć, Barracudy też kiedyś zaczynały od zera, Właśnie też się nie spotkałem ze złymi opiniami o nich jeszcze i ten gazownik tak się napalił żebym je wziął to na pewno będę zadowolony i cena też przyzwoita..
  11. Tylko ta cena Panowie trochę taka sporawa ale jak sobie pomyślę ile wsadziłem w Valteki to w sumie nie aż taka duża Kuszą mnie te ac W03 bo podobno naprawdę mocne są..
  12. Słuchajcie Panowie, rozmawiałem dzisiaj z moim gazownikiem i mam do wyboru trzy optymalne opcje jego zdaniem, pierwsza wtryskiwacze barracuda koszta całkowity to 450 zł razem z jakimś cudownym filtrem(ciut za dużo jak dla mnie), druga to acw01 za 300zł i trzecia, według niego najlepsza acw03 z DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĄ za 350 zł z robocizną.. ? Co Wy na to ? Napisałem że valteki rozpadły mi się po roku czasu ale patrzę w papiery że one przez ten rok machnęły 60 tysięcy kilometrów
  13. Właśnie gazownik mi zaproponował takie jak kolega wyżej napisał z całym montażem i regulacją za 300 zł.. Czyli warto, pojeździ trochę ? Rocznie robię jakieś 30 tysięcy kilometrów lekko jeśli to ma znaczenie
  14. A co powiecie o tych wtryskiwaczach stag czy reg fast ? Gazownik mówi że stagi do mnie idealne..?
  15. A jakieś wtryskiwacze które by się zmieściły w 300 z montażem ? Znajdzie się coś godnego ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.