Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wtryskiwacze


Kuba1994

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ! Posiadam instalacje sekwencyjną stag i tu moja wiedza na temat mojej instalacji się kończy, gdyż więcej informacji nie mogę nigdzie znaleźć. Nadeszła wymiana listwy wtryskowej w mojej audi choć stara dopiero za dwa dni będzie miała rok ale już tylu majstrów ją rozbierało i ustawiało że się jeździć nie da. Moje pytanie brzmi, jakie polecacie wtryskiwacze do 300zł ? Teraz mam listwę valtek i dopóki pierwszy inżynier jej nie rozebrał wszystko było bardzo dobrze, nie czułem przełączenia na gaz, ani żadnych szarpnięć a teraz dzieją się cuda. Tak więc odpuszczam sobie wszelkie regeneracje tej listwy bo łączny koszt naprawiania jej wyniósł przeszło 500 zł a gazownicy dalej uparcie by ją regenerowali i kalibrowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zmieszczę się w 300 ? gazownik który mi serwisuje lpg poleca wtryskiwacze stag, co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz kolego ile gazownik sobie cenić może za zamontowanie i wyregulowanie tego tak żeby hulało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć osobiście byłbym za montażem bez listwy, bezpośrednio nad króćcami, z tym że byłoby to drożej, ale na pewno estetyczniej i skróciła by sie długość wężyków.


W stawkach nie mam bladego pojęcia, myślę że koło 100 pewnie. Lecz to tylko strzelanie. Napisze ci ktoś bardziej zaznajomiony ode mnie co do stawek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś wtryskiwacze które by się zmieściły w 300 z montażem ? Znajdzie się coś godnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wywal jak najszybciej te valteki szkoda silnika. Rowniez polecam barracude lepiej troszke dolozyc i miec swiety spokój! Oczywiscie porzadne strojenie u kumatego gaziarza i roznice odczujesz tylko na stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o tych wtryskiwaczach stag czy reg fast ? Gazownik mówi że stagi do mnie idealne..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wybierać z tych dwóch,to raczej acw01 ze staga,ale BFC-o zwiększonej wydajności i powinno sie zamknąć w okolicach 300zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gazownik mi zaproponował takie jak kolega wyżej napisał z całym montażem i regulacją za 300 zł.. Czyli warto, pojeździ trochę ? Rocznie robię jakieś 30 tysięcy kilometrów lekko jeśli to ma znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem zdania że co jak co ale na wtryskach i reduktorze akkurat bym nie oszczędzał, nawet ecu nie musi być jakieś super.

Wiadomo, rozumiem to że nie chcesz wydawać dużo, ale z drugiej strony jak sam widzisz. Przez badziewne wtryski straciłeś dużo więcej kasy. Nie twierdzię że AC są złe, ale różnica rzędu 50 zł moim zdaniem jest znikoma co do jakości obu produktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Panowie, rozmawiałem dzisiaj z moim gazownikiem i mam do wyboru trzy optymalne opcje jego zdaniem, pierwsza wtryskiwacze barracuda koszta całkowity to 450 zł razem z jakimś cudownym filtrem(ciut za dużo jak dla mnie), druga to acw01 za 300zł i trzecia, według niego najlepsza acw03 z DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĄ za 350 zł z robocizną.. ? Co Wy na to ? Napisałem że valteki rozpadły mi się po roku czasu ale patrzę w papiery że one przez ten rok machnęły 60 tysięcy kilometrów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj co mowi mateuszek , mam takie same zdanie ,tez bym szedł w barracudy, nie ma czegos takiego jak dozywotnia gwarancja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta cena Panowie trochę taka sporawa ale jak sobie pomyślę ile wsadziłem w Valteki to w sumie nie aż taka duża :) Kuszą mnie te ac W03 bo podobno naprawdę mocne są..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kuszą mnie te ac W03 bo podobno naprawdę mocne są..

jak możesz wziąć W03 to je bierz,są naprawdę dobre i narazie nic złego o nich nie można powiedzieć,

Barracudy też kiedyś zaczynały od zera,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuszą mnie te ac W03 bo podobno naprawdę mocne są..

jak możesz wziąć W03 to je bierz,są naprawdę dobre i narazie nic złego o nich nie można powiedzieć,

Barracudy też kiedyś zaczynały od zera,

Właśnie też się nie spotkałem ze złymi opiniami o nich jeszcze i ten gazownik tak się napalił żebym je wziął to na pewno będę zadowolony i cena też przyzwoita..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...