Treść opublikowana przez GoldJunge
-
Nawigacja + czujnik deszczu/ zmierzchu w A4 B8
Hej jak w tytule chciałbym dołożyć czujnik deszczu/zmierzchu + naprawa? nawigacji bo nie wyświetla satelity ( 0 ) najlepiej BIAŁYSTOK jakas polecajka ? AUTKO : Audi a4 b8 2013 lift ; )
-
Wypalanie DPF co 50 km ?
są preparaty typu TUNAP Premium 933 jezeli chodzi o kanały do głowicy a sam egr i kolektor wystarczy nawet jakimś płynem do czyszczenia np // kominków czy hamulców i nic złego się nie dzieje
-
Wypalanie DPF co 50 km ?
Wracając do mojego wczesniejszego pytania ? Czy po czyszczeniu egr musze robic adaptacje ? ?
-
Wypalanie DPF co 50 km ?
Przeciez kanały moge wyczyscic preparatem nie rozbierając głowicy a kolektor ssacy wyciągnąć to jakies 1 h roboty panowie wiec nie przesadzajmy
-
Wypalanie DPF co 50 km ?
Własnie jutro zamierzam wyczyścić egr i zobacze czy zarosło czy po czy czyszczeniu egr musze jakąś adaptacje robic? czy nie jest to wymagane?
-
Wypalanie DPF co 50 km ?
muskel jakies rady? co do sprawdzania silnika? czy jest wszystko bangla? PS Okopcone koncówy w 2.0 tdi to częsty przypadek i uważam ze jest to normalne samochód nie kopci jedynie jak wypala dpf to czasem cos pierdnie na siwo
-
Wypalanie DPF co 50 km ?
ja zamierzam dać do profesjonalnej firmy zajmującej się tym// Krymar
-
Wypalanie DPF co 50 km ?
jakies porady co sprawdzac w silniku ? na daną chwile oleju nie ubywa ani nie przybywa
-
Wypalanie DPF co 50 km ?
Okopcone// czyli zostało dac do prana ?
-
Wypalanie DPF co 50 km ?
Hej Audi a4 b8 2.0 tdi CGLC 177 kuni 270 nalotu ogólnie sytuacja wygląda tak że wypala mi dpf co 50 km średnio zawartość popiołu w oleju 0.21 L obliczona masa sadzy 3.96 zmierzona masa sadzy 12.45 km od ostatniej regeneracji - I TUTAJ takie cos.... 17 km ... a juz mamy 12.45 masy sadzy ? dać do prania? filtr czy może jakiś czujnik umarł ? ostatnio zrobiłem również wypalanie na postoju przez vcds/ ( w zasadzie właśnie te 17 km temu ) Żadnego błędu nie pokazuje nigdzie ani na fisie ani na vcds. Dodam że czasami podczas jazdy gdy wypala dpfa to pierdnie dymkiem siwo niebieskim jakby i tylko gdy wypala dpf nie ubywa płynu ani oleju/
-
Audi A4 B8 Multitronic rusza z opóźnieniem
Uporałes sie z problemem?, mam podobnie czasami nawet dłużej niz 2 sekundy myśli aby ruszyć a jak ruszy to jakby z szarpnięciem. CO ROBIC: (