Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GoldJunge

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GoldJunge

  1. Hej jak w tytule chciałbym dołożyć czujnik deszczu/zmierzchu + naprawa? nawigacji bo nie wyświetla satelity ( 0 ) najlepiej BIAŁYSTOK jakas polecajka ? AUTKO : Audi a4 b8 2013 lift ; )
  2. GoldJunge odpowiedział(a) na GoldJunge temat w 2.0TDI
    są preparaty typu TUNAP Premium 933 jezeli chodzi o kanały do głowicy a sam egr i kolektor wystarczy nawet jakimś płynem do czyszczenia np // kominków czy hamulców i nic złego się nie dzieje
  3. GoldJunge odpowiedział(a) na GoldJunge temat w 2.0TDI
    Wracając do mojego wczesniejszego pytania ? Czy po czyszczeniu egr musze robic adaptacje ? ?
  4. GoldJunge odpowiedział(a) na GoldJunge temat w 2.0TDI
    Przeciez kanały moge wyczyscic preparatem nie rozbierając głowicy a kolektor ssacy wyciągnąć to jakies 1 h roboty panowie wiec nie przesadzajmy
  5. GoldJunge odpowiedział(a) na GoldJunge temat w 2.0TDI
    Własnie jutro zamierzam wyczyścić egr i zobacze czy zarosło czy po czy czyszczeniu egr musze jakąś adaptacje robic? czy nie jest to wymagane?
  6. GoldJunge odpowiedział(a) na GoldJunge temat w 2.0TDI
    muskel jakies rady? co do sprawdzania silnika? czy jest wszystko bangla? PS Okopcone koncówy w 2.0 tdi to częsty przypadek i uważam ze jest to normalne samochód nie kopci jedynie jak wypala dpf to czasem cos pierdnie na siwo
  7. GoldJunge odpowiedział(a) na GoldJunge temat w 2.0TDI
    ja zamierzam dać do profesjonalnej firmy zajmującej się tym// Krymar
  8. GoldJunge odpowiedział(a) na GoldJunge temat w 2.0TDI
    jakies porady co sprawdzac w silniku ? na daną chwile oleju nie ubywa ani nie przybywa
  9. GoldJunge odpowiedział(a) na GoldJunge temat w 2.0TDI
    Okopcone// czyli zostało dac do prana ?
  10. GoldJunge opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Hej Audi a4 b8 2.0 tdi CGLC 177 kuni 270 nalotu ogólnie sytuacja wygląda tak że wypala mi dpf co 50 km średnio zawartość popiołu w oleju 0.21 L obliczona masa sadzy 3.96 zmierzona masa sadzy 12.45 km od ostatniej regeneracji - I TUTAJ takie cos.... 17 km ... a juz mamy 12.45 masy sadzy ? dać do prania? filtr czy może jakiś czujnik umarł ? ostatnio zrobiłem również wypalanie na postoju przez vcds/ ( w zasadzie właśnie te 17 km temu ) Żadnego błędu nie pokazuje nigdzie ani na fisie ani na vcds. Dodam że czasami podczas jazdy gdy wypala dpfa to pierdnie dymkiem siwo niebieskim jakby i tylko gdy wypala dpf nie ubywa płynu ani oleju/
  11. Uporałes sie z problemem?, mam podobnie czasami nawet dłużej niz 2 sekundy myśli aby ruszyć a jak ruszy to jakby z szarpnięciem. CO ROBIC: (

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.