Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stasieq

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stasieq

  1. Po analizie tych sterowników kme doszedlem do wniosku ze najbardziej praktycznym bedzie kme nevo pro i taki mi zamontuja. Dzieki wszystkim za opinie
  2. dzięki za odpowiedź. No właśnie gazownik twierdzi, że do wystrojenia lepszy jest KME niż stag. Z tego co czytam to wychodzi na to, że jeden lubi to drugi co innego i tak jest z gazownikami... pytanie czy funkcjonalnie oba te sterowniki czyli stag i kme to jedno i to samo ? a jak z ceną za taki zestaw? jest do przyjęcia czy wyśrubowana jest cena za taki montaż/części ? @ otis89 - pracownik z EGP
  3. witam, mam pytanie czy do A4b6 1.8T 150KM to dobry zestaw: - Wtryski Barracuda 130nl montowane pojedynczo - Reduktor kme gold - sterownik: KME NEVO - przewody faro 8 mm - wielozawór extra 8mm (np. tomaseto) - Zbiornik toroidalny 53 litrow w miejscu koła zapasowego - Wlew pod klapka od paliwa taki zestaw gazownik mi polecił, jak wspomniałem o stag xbox plus to powiedział, że do wystrojenia zdecydowanie lepszy jest KME no i jest tańszy, czy to prawda czy montażysta idzie na łatwizne? Będę wdzięczny za odpowiedź co chodzi o cenę to 2900zł trochę drogo ale wkońcu stolica....
  4. a jaka cena ? z montażem ?
  5. witam, po przeszukaniu forum nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie a brzmi ono w skrócie jak w temacie.. Interesuje mnie zakup A4B6 w benzynie i założenie LPG do niego. Model to 1,8 Turbo 150KM. Chodzi mi przede wszystkim o zminimalizowanie kosztów instalacji LPG, ale co ważniejsze przy zachowaniu dobrej jakości. Czyli w skrócie tania a dobra instalacja LPG. Jakie firmy/ zestawy mogą być w tym silniku montowane. Nie patrzę na ew. wzrost KM czyli nie zamierzam wstawiać żadnych ulepszeń w celu zwiększenia mocy KM itd itp... Druga kwestia to możliwość naprawy u większości gazowników/tanie części/częstostliwość wymiany podzespołów najmniejsza... Być może jest to nierealne nielogiczne ale szukam po prostu dobrej taniej kompletnej instalacji tak by po prostu pełniła swoją funkcję. Jeśli spadek mocy nawet o 10% będzie też nie przeszkadza mi to w niczym. Proszę o propozycję instalacji wraz z ceną (oczywiście oscylacyjną) z ew. montażem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.