Treść opublikowana przez MarcinKatoA4
-
Jaki podłokietnik do A4 orginalny czy dedykowany ?
Witam panowie szukam łokcia w jasnym kolorze do swojego audi z tego co czytałem nie polecacie zamienników ma ktoś moze na zbyciu ogryginał prosze o kontakt na priv MarcinKatoA4 wielkie dzięki
-
Spoty Katowice i okolice
siema wszystkim jestem nowy i mam takie pytanko gdzie organizujecie jakieś zloty w katowicach ?
-
Problem z temperaturą silnik 2.0
Panowie wymieniłem pompę wody i już wszystko działa tak jak powinno dzięki wielkie za pomoc
-
Problem z temperaturą silnik 2.0
no to spróbuję to wymienić bo mechanik mnie straszył ze mogła pójść uszczelka pod głowicą jest to możliwe ?
-
Problem z temperaturą silnik 2.0
A pompę można wynienić bez wyniamy rozrządu czy murze razem z roządem to zrobić ?
-
Problem z temperaturą silnik 2.0
płyn jest ciepły jak się silnik nagrzeje to wyskakuje komunikat po niemiecku ale w tłumaczeniu to wyłączyć silnik i sprawdzić płyn chłodniczy czy to może być wina albo zapchanej chłodnicy albo pompy wody ?
-
Problem z temperaturą silnik 2.0
Witam robie nowy temat ponieważ nie znalazłem odpowiedzi na mój problem a mianowicie problem jest taki ze po wymianie termostatu silnik nagal się grzeje do 130 stopni po krótkim czasie i wogóle się nie schładza wentylator działa załącza sie. prosże bardzo o pomoc bo nie wiem co jest do zrobienia
-
Jak wymienić termostat 2.0
Mam prożbę bo też mam do wymiany termostat ale nie wiem jak się dobrze do tego zabrac zeby nie zrobić więcej szkód jesli mogłby ktoś wiecej mi napisać o tym jak to zrobić będę bardzo wdzięczny pozdrawiam