Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

glokslim

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Ja u siebie wywaliłem oryginalne navi, bo po wstawieniu skrzyni nie zostało wcale miejsca. W prawym boczku wywaliłem oryginalny subwoofer i tam zamontowałem wzmacniacz do nowego suba. Oczywiście wstawione jest inne radio 2 din z nawigacją. Pozdrawiam
  2. Witam. Podepnę się pod temat. Mam audi b7 avant i chcę zakupić dedykowaną obudowę na subwoofer 10-cio calowy montowaną w lewe nadkole. Problem polega na tym że nigdzie nie mogę trafić na informacje o tej zabudowie a dokładniej jak ona gra. Może ktoś z was słyszał lub posiada taką zabudowę i może podzielić się wrażeniami ? Jedyna informacja jaką uzyskałem drogą mailową to: Zagra rewelacyjnie, ale pod pewnymi warunkami. Trzeba będzie częściowo wytłumić skrzynkę wełną akustyczną, która pozornie zwiększa litraż obudowy o 30%. Czyli jeśli wypełni się skrzynkę w połowie, to głośnik będzie pracował tak jakby był w obudowie: 7,5 litra + 7,5 litra x 1,33% = 17,5 litrów. Czy możecie zweryfikować tę wypowiedz ? Link do obudowy http://allegro.pl/show_item.php?item=5976739445 Głośnik jaki chcę wsadzić to: Rockford Fosgate Punch Series Stage 3 P3D210 400W RMS Wzmacniacz to: Rockford Fosgate Power Series T400-2 Dziękuję i Pozdrawiam
  3. Witam Wszystkich Kupiłem Audi A4 2005r silnik 1.8t BFB. Auto miało uszkodzoną sprężarkę klimatyzacji. Nie bawiłem się w regenerację starej sprężarki, tylko nabyłem nową marki Denso. W serwisie została zalana olejem i zamontowana. Po nabiciu układu i uruchomieniu silnika pojawiły się dziwne objawy. Gdy silnik pracuje na wolnych obrotach i załancza się spreżarka ,to dobiega z niej bardzo głośny dzwięk przypominający pracę silnika elektrycznego na (zajechanych łożyskach), takie głośne charczenie. Po paru minutach gdy temperatura wewnątrz auta spadnie i sprężarka jest mniej obciążona, to halas ustaje i jest wszystko ok. Również jak dodam gazu to chałas ustaje. Objaw ten występuje podczas każdego uruchomienia silnika gdy wnętrze auta jest nagrzane i sprężarka pracuje pod maksymalnym obciążeniem. Chałas jest tak głośny, że nie słychac pracy silnika. Aż wstyd uruchamiać auto na parkingu, bo każdy się patrzy co to za kosiarka wystartowała. Muszę uruchamiać auto z właczonym przyciskiem ECO. Mechanik powiedział że nie wie dlaczego sprężarka tak chałasuje. Moje pytanie jest takie: Czy to normalny objaw w nowej sprężarce i z czasem ustanie, czy oddać sprężarke do reklamacji ? Dziękuje za odpowiedzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.