matador888

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez matador888

1. Witam próbuje odpalić muzykę z telefonu przez wejście Aux , które znajduje się w schowku podłokietnika.

Mam kabel który podłączyłem ale brak reakcji.

Macie może podobnie działający sprzęt lub wiecie czy można ustawić to jakoś ręcznie???

nie wykrywa mi telefonu ;/

2. Jeśli dobrze pamietam sam ten zamek da się wymienić ale to musiał bym jeszcze sprawdzić

Myślę że niema sensu kupować elementu tylko ten zameczek zatrzaskujący. Rozkręciłem i zdemontowałem ten zameczek,

może ktoś wie gdzie mogę kupić taki zamek a może na serwisie go dostanę?????

3. A bez okularów się zamyka?

Da się wymienić samą klapkę ale myślę że problemem nie jest zamek klapki tylko okulary :)

Przymierzałem u siebie chyba z 10 rodzajów okularów i żadne nie pasowały, teraz mam ORI okulary AUDI (bagatela 70€) i te pasują jak się je włoży w odpowiedni sposób ale mimo tego trzeba dość mocno wcisnąć klapkę żeby się zamknęła na zamku.

Bez okularów klapka zamyka się bezproblemowo

Bez okularów się też już nie zamyka ten mały zamek nie łapie padł.

Bolec który wchodzi do środka jest ok.

4. Witam dziś wkładałem okulary do schowka w mojej a4 b8 w podsufitce domykałem trzy razy ale nic z tego.

Co to może być jakaś sprężynka którą mogę naprawić ???

Może muszę kupić cały element nowej obudowy???

Bolec który wchodzi do środka jest w stanie idealnym .

Wydaje mi się że to wina tego małego zatrzasku w który wchodzi do środka z bolcem on nie domyka.

Proszę o pomoc.