Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszeq35

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. lukaszeq35 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, od nie dawna mojej audawce przy przyspieszaniu na 4-5 biegu przy obrotach od 3 tys wzwyż zaciąga dziwny zapach jak by spalonego sprzęgła, czy to jest jego koniec ? Czy jest jakaś inna przyczyną ? Dodam że sprzęgło się wogole nie ślizga na postoju na 3-4-5 biegu normalnie zadusze auto.
  2. lukaszeq35 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, można podglosnic dźwięk czujników parkowania ? Bo są tak ciche ze ledwo je słychać w samochodzie... albo wie ktoś skąd ten dźwięk się wydobywa bo może głośnik jest czymś przykryty ?
  3. Największą różnice widać przy większych prędkościach na autostradzie przy prędkości 120-130 spala 9.5 litra i takie samo spalanie jest przy prędkości 150-170.. wcześniej przy prędkości 120-130 spalanie było ok 6.5 litra a powyżej 150-170 było ok. 8l z groszem. Samochód faktycznie tyle pali ile wskazuje na komputerze, sprawdzane było poprzez dolewanie paliwa do pełna na stacjach
  4. Jak podłącze się pod komputer na jakimś lepszym warsztacie to wyjdzie co i jak ? Czy muszę jakoś bezpośrednio sprawdzić sondę ?
  5. Co moze byc powodem nagłego skoku spalania w mojej audawce ? Spalanie wzrosło nawet do 3l na 100 km, zaczęło się to od tego, gdy spadł pierwszy większy śnieg i pod dolna plastikowa osłonę silnika moja audawka nazbierała duża ilość śniegu, oczywiście oczyscilem to odrazu ale być może niechcący coś uszkodziłem ? Jest coś pod tą osłona co wpływa na spalanie ? Dodaje ze silnik pracuje normalnie tak jak wcześniej, przynajmniej tak mi się wydaje i na tablicy nic się nie świeci...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.