-
Nie działające poziomowaniem w jednym reflektorze. Pomocy! !
Od strony kierowcy się poziomuje a od strony pasażera nie poziomuje się...
-
Nie działające poziomowaniem w jednym reflektorze. Pomocy! !
Poziomowanie
-
Nie działające poziomowaniem w jednym reflektorze. Pomocy! !
Bixenon Dokładnie soczewkowe
-
Nie działające poziomowaniem w jednym reflektorze. Pomocy! !
Ok to bede próbował... Stało się to wtedy gdy przepaliła się żarówka od kierunkowskazu. Gdy się ona przepaliła to wyskoczył mi błąd na komputerze pokładowym.
-
Nie działające poziomowaniem w jednym reflektorze. Pomocy! !
Możesz mi powiedzieć jakie przyczyny?
-
Nie działające poziomowaniem w jednym reflektorze. Pomocy! !
Boguc tak wiem że nie ten... już wstawiłem na tym pod A4/B6 2.5 tdi. Miałem usunąć ale odpowiedzi się zaczęły pojawiać to nie usunąłem...
-
Nie działające poziomowaniem w jednym reflektorze. Pomocy! !
Nowe żarówki świecą. Problem właśnie w tym że nie działa na jednym reflektorze poziomowanie,a na drugim działa. Robero321 nie mam Vaga...
-
Nie działające poziomowaniem w jednym reflektorze. Pomocy! !
Witam. Mam problem z poziomowaniem żarówki w Reflektorze po stronie pasażera. Zaczęło się od tego że przepaliła mi się żarówka od postoju. Ale z powodu braku jej wymieniłem ja po 2 dniach. W tym czasie przepaliła się żarówka od kierunkowskazu. Wszystko w tym samym reflektorze. Żarówki były od początku samochodu więc mnie to nie zdziwiło że się przepalily. Gdy już wymieniłem obie to zauważyłem że nie działa mi poziomowanie w tym reflektorze. W drugim po stronie kierowcy działa. Proszę o pomoc!!! Co mogło się zepsuć?!!!
Skokmen
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta