Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działające poziomowaniem w jednym reflektorze. Pomocy! !


Skokmen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z poziomowaniem żarówki w Reflektorze po stronie pasażera. Zaczęło się od tego że przepaliła mi się żarówka od postoju. Ale z powodu braku jej wymieniłem ja po 2 dniach. W tym czasie przepaliła się żarówka od kierunkowskazu. Wszystko w tym samym reflektorze. Żarówki były od początku samochodu więc mnie to nie zdziwiło że się przepalily. Gdy już wymieniłem obie to zauważyłem że nie działa mi poziomowanie w tym reflektorze. W drugim po stronie kierowcy działa. Proszę o pomoc!!! Co mogło się zepsuć?!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe żarówki świecą. Problem właśnie w tym że nie działa na jednym reflektorze poziomowanie,a na drugim działa. Robero321 nie mam Vaga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguc tak wiem że nie ten... już wstawiłem na tym pod A4/B6 2.5 tdi. Miałem usunąć ale odpowiedzi się zaczęły pojawiać to nie usunąłem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie masz Vag-a wyjmij obie lampy i zamień je miejscami. kostki są takie same. układ pinów również

wyeliminujesz lub potwierdzisz klika przyczyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak.....

Zaśniedziały pin, przerwa na kablu, silniczek, odłączona wtyczka silnika itd.itp......

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być źle wsadzony silniczek od poziomowania lamp, uwalony silniczek od poziomowania , może też mechanicznie blokować regulacje, mogły być wsadzone silniczki każdy z innym wysunięciem tego bolca regulującego , mogłeś uszkodzić kabelek (chyba zielony) w lampie i wiele innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to bede próbował...

Stało się to wtedy gdy przepaliła się żarówka od kierunkowskazu. Gdy się ona przepaliła to wyskoczył mi błąd na komputerze pokładowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze zrozumiałem że teraz jedna lama się poziomuje to znaczy widzisz jak się opuszcza a druga nie??

Z tego co pamiętam to jeśli występuje błąd system przestaje działać i nie poziomuje się żadna lampa :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony kierowcy się poziomuje a od strony pasażera nie poziomuje się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gdybaj, tylko wyjmij jeszcze raz lampę, bo to stało się jak wsadzałeś tam łapy.

Jeśli nie widzisz przyczyny, odkręć drugą i zamień stronami. od razu będzie wiadomo czy to instalacja czy winna jest lampa. I tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...