Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

felek48

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez felek48

  1. W tym tygodniu planuje oddac samochod do mechanika. Napewno przekaze wszystkie informacje o ktorych pisaliscie wyzej. Dzieki za zainteresowanie . Pozdrawiam
  2. Dzieki Panowie za odpowiedz. W takim razie szukam dobrego i taniego mechanika ktory mi to sprawdzi @Musafa Chodzil wyraznie gorzej. Praktycznie codziennie jadac do pracy przy pierwszej dlugiej prostej 3 bieg 80-100km/h wyzsze obroty i padal. Wyłaczylem zaplon podczas jazdy wlaczylem po 2-3 sekundach i moc wracala. Teraz rzadziej ale 3 na 5 powrotow do domu to samo. Jezdze teraz autrostrada wiec odczuwam to dopiero przy 5 biegu jak chce troche przycisnac . 140 km + i ta sama sytuacja
  3. @arek199pl Wrzucilem nowe zdjecie. Probowałem jak pisales nadal nic @Viwaldi Nic nie ruszałem, sprawdze to jeszcze jutro rano http://www.directupload.net/file/d/4015/jt6pm3m3_jpg.htm
  4. Witam, jezdze Audi A4 B5 z 1997r. Dwa dni temu na wyswietlaczu licznika pojawily sie trzy poziome kreski. Probowalem resetowac i nic. Nie wyswietla sie nic poza tym. Ponizej wstawiam zdjecie. Mial ktos podobnie ? http://zapodaj.net/20f3645f101d5.jpg.html
  5. Witam, jezdze Audi A4 B5 z 1997r. Silnik diesla 110km. Od dluzszego czasu mam z nim pewien problem. Samochod teoretycznie chodzi ale czasami przy wyższych obrotach (ponad 2.5 tys ) traci moc. Zwykle odczuwam na autostradzie przy gwaltownym przyspieszaniu. Przy okolo 130~ km/h wyraznie spada jego moc. Zdarza sie to rowniez przy mniejszych predkosciach np 100km/h na 3 biegu . Mam wrazenie ze im gwaltowniej przyspieszam tym czesciej to nastepuje. Musze wtedy podczas jazdy zgasic samochod i ponownie odpalic zeby wszystko wrocilo do normy. Problem ciagle sie pojawia. 2 tygodnie temu wymienilem turbine na uzywana (sam nie jestem pewny czy do konca sprawna) i przez chwile bylo lepiej. Mam wrazenie ze problem pojawia sie rzadziej , ale jednak jest. Mial ktos podobny przypadek ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.