Skocz do zawartości

Irek261989

Pasjonat - Nowicjusz
  • Postów

    12
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Irek261989

  1. Dzięki bardzo
  2. Czy wszystkie elementy zawieszenia ( wahacze) są takie same w a4b5 i a4b6.
  3. Tak pasuje na pewno bo już zamontowany. Akumulstor 65
  4. Witam serdecznie. Czy nie ma przeszkód aby wymienić alternator 140 A na 120 A? A4 B6 2.0 ALT. Proszę o szybką odpowiedź. Dzięki
  5. To już coś wiem. Napięcie skacze od 13,5 do 14,8V. Teraz odnośnie regulatora. Jaki zastosować? I jak jest mocowany Czy trzeba go lutowania czy może jest skręcany ma śrubki? Alternator jest 140 A 14V VLA.
  6. Witam serdecznie. Od pewnego czasu mam problem z oświetleniem. A mianowicie wszystko co się świecie w samochodzie pulsuje. Od świateł mijania po lampkę w bagażniku. Najbardziej jest to męczące jadąc w nocy. Co może być przyczyną? Z góry dziękuję i pozdrawiam. Audi a4 b6 2.0 alt.
  7. I wtedy emulator założyć na tą sondę która jest kątem?
  8. A co to jest DP ?
  9. Witam. Przymierzam się do wycięcia kata . Poniewarz strasznie chałasuje na wolnych obrotach i nie za ładnie to brzmi.jakie są konsekwencje wycięcia, najlepiej czym go zastąpić i co zrobić z sondami? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  10. Właśnie o to chodzi, że zwykła żarówka. Jak by były Led to nie martwił bym się.
  11. Witam.Od pewnego czasu mam problem z podświetleniem nóg.Po zamknięciu samochodu czy to z pilota czy kluczykiem żarzy się światełko oswietlajace podłogę od strony kierowcy. A dzieje się tak zamykam samochód wszystkie światła w środku gasną i po chwili zapala się to od strony kierowcy tylko nie świeci swoją pełna mocą tylko żarzy się Proszę o pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...