Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boleka4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boleka4

  1. boleka4 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    witam ponownie termostat wymieniony na oryginał . termostat zakładamy w zaleznosci jaki jest płyn wlany czerwony czy zielony, jeśli zielony to termo febi jak czerwony to gatz czy jakoś a zakres temperatury pracy silnika w audi a4 b5 115 koni to od 89 do 110 stopni tak jest na kompie serwisowym i tak powiedzieli w serwisach audi w szczecinie i w poznaniu i jesli węże sie nie robią twarde woda sie nie gotuje to jest normalne zjawisko że jest 110 stopni a i jeszcze byl przewód podciśnienia który audi steruje temperaturą .Może komuś moje męki pomogą
  2. boleka4 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    dziwne jest to ze jezdze teraz bez termostatu i jest temperatura 80 st na kanale 49 a na kanale 51 90 st jak włoże termostat to na zegarach jest 110 st i na klimatroniku tez 110 chłodnica i wąż dolny zimne a bez termostatu jest ok
  3. boleka4 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    to dlaczego skoro ta temperatura to norma 110 stopni to czemu dolna rura jest zimna termostat powinien dawno puscic wydaje mi sie że troche za dużo ma 110 stopni a termostat powinien juz dawno puscic a dolna rura jest zimna
  4. boleka4 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    witam mam problem z temperaturą silnika pokazuje na zegarach ok108 na klimatroniku 109 . Wymieniłem nową chłodnice oba czujniki termostat pompe wody rozrząd . Auto po przejechaniu ok 2 km ma juz 90 stopni . silnik 1.9 115 kM 2001 AJM Wąż górny gorący jak cholera a dolny i płyn w zbiorniczku zimne ogrzewanie na 28 stopniach leci lekko ciepłe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.