-
[B6 AVF] Długo odpala
Ciepły zimny pali tak samo
-
[B6 AVF] Długo odpala
Witam. Avf na początku przy odpalaniu nierówno pracował ok minuty. Teraz ciężko odpala. Trzeba kręcić 2 sek. Odpali puści chmurę z ropy. Brak błędów. Podpowie ktoś W którym kierunku szukać?
-
airbag a4 b6 swiecąca kontrolka
witam, mam problem z air bagami w mojej audi, byla kolizja wystrzelily dwie poduszki (kierownica i pasazera) teraz kokpit nowy air bagi dwa nowe napinacze pasow wraz z sensorem. wszystko zmontowane a bląd swieci, po podpieciu do vaga pokazuje sie komunikat ''00588- airbag igniter; driver side (N95) 002- lower limit exceeded z gory dzieki
-
1.9 Tdi pełen przelot kwasowka- za glośno, POMOCY
zrobilem z kwasowki tlumik przelotowy i wstwilem na koniec, rezystancji nie sychac juz i ogolnie troche ucichlo, tak ze jest juz wporzadku caly uklad robilem sam, material mialem na warszracie wiec kombinowalem bo nie kosztowalo mnie to zlotowki, czemu 2,8"? audi ma 160KM i 390Nm wiec pomyslalem o wiekszej srednicy, na kata tez nadejdzie czas
-
1.9 Tdi pełen przelot kwasowka- za glośno, POMOCY
seryjne są 2,25". myslalem bardziej o jakims przelotowym z kwasowki
-
1.9 Tdi pełen przelot kwasowka- za glośno, POMOCY
witam, zrobilem dzis wydech z kwasówki do swojej b6, modyfikacja polegala na wycieciu dwoch tlumikow (srodkowy i koncowy) i wstawieniu rury 2.8" od kata po sam tyl samochodu, okazalo sie jednak troche za glosno (do 2 tys obr nawet spoko, pozniej gorzej)i tu moje pytanie co radzicie zastosowac aby go troche uciszyc ale zeby tez nie chodzil jak seria, z gory dzieki
-
Wydech kwasówka 1.9 tdi 130 KM
A jak z decybelami? A katalizator? Tłumik środkow? Zostaje? Dobrze by było jak by siękktoś wypowiedział co przeprowadzał taka operacje
-
Wydech kwasówka 1.9 tdi 130 KM
Nawet w głosie? Org jest na 55 mm ja planuje 70mm
-
Wydech kwasówka 1.9 tdi 130 KM
Witam, planuje modyfikacje wydechu w swojej b6 mianowicie wyciecie ostatniego wydechu a w miejsce wstawienie rury kwasowki 2,8", dodam że materiał i robotę mam za darmo bo robię sam, co o tym myślicie? Audi zchipowana na 160 KM i 390 Nm
marcin93
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta