Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamczatka131

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamczatka131

  1. no wlasnie nie dziala, i nawet centralka z kluczyka nie dziala jak w zamykam auto
  2. Witam, zmienialem baterie w kluczykach i teraz w ogole nie dziala centralka nawet z kluczyka. Co zrobic zeby wszystko wrocilo do normy?
  3. ja to czytam już któryś raz i lekko zaczynam łapać
  4. Chyba do jutra będę to czytał i tak nie pojmę o co tutaj chodzi!!!
  5. jak by było odwrotnie to ok, tylko dlacze no rozumiem, tylko czemu są takie różnice pod górkę i z górki? jeżeli rozwiązanie jest NM to 320d i 1.8t powinny iść łeb w łeb pod górkę? no dobra to czemu z górki to ja wygrywam? pod górkę przegrywam a na prostej łeb w łeb ? BMW ma 400 Nm, a Audi 210 Nm i właśnie dlatego tak się dzieje, że pod górkę to BMW wygrywa. Wziąć trzeba też pod uwagę przełożenie skrzyni, i to, czy automat, czy manual. to czemu z górki BMW przegrywa? oba autka manual
  6. no wiem ze bmw jest cięższe, ale czemu się tak oba auta zachowują?
  7. no dobra to czemu z górki to ja wygrywam? pod górkę przegrywam a na prostej łeb w łeb ?
  8. Dzień Dobry, ostatnio ścigaliśmy się z kumplem na A2 w Niemczech, ja leciałem Audi b5 1.8t 150hp a on BMW 525d 177hp. Zauważyłem że na równej prostej autka przyśpieszają niemal identycznie. Sytuacja zmienia się pod górkę albo z górki i tutaj, pod górkę(stromą) BMW odjeżdża a z górki to Audi pruje szybciej I moje pytanko dlaczego tak? BMW jest cięższe wiec myślałem że pod górkę to ja będę górą P.S Sorry jeżeli zły dział!
  9. czesc jestem nowy na forum i zalozylem to konta aby zadac pytanie, mam audi a4 b5 1.8t i zastanawiam sie jaki ma vmax bo jak jade na 5tce gaz w podloge to tak z lekko z gorki pocisne tak ze 215 ale nie dobijam do odcinki. Jaka musiala by byc moc i jaki byl by wtedy vmax (do odcinki)? da sie to jakos obliczyc czy musze szukac w jakims katalogu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.