Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jacekstce

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jacekstce

  1. Panowie informacyjnie. Bęben w skrzyni rozwalony łańcuch wyciągnięty skrzynia do wyrzucenia. Mechanior powiedział 6500 za naprawę skrzyni Wywalam automat i wstawiam ręczną skrzynię.
  2. Przebieg 227 a czy był wymieniany olej to już pytanie do samego Niemca
  3. jacekstce odpowiedział(a) na jacekstce temat w 2.0TDI
    Silnik rozebrany pompowtryski na cylindrze 1 i 4 pokazywały ponad 2,5 więc chyba mam odpowiedź wyciągnąłem już pompowtryski jutro oddaje je na sprawdzenie.
  4. Kolego Piotrek mam dwa audi b7 i w jednym i w drugim jest problem jeden to automat a drugi to ręczna skrzynia.
  5. Nowe objawy ! Zmienia biegi tylko 1,2,3 dalej nie idzie max 4 Jak przytrzyma się na obrotach to skrzynia wpada w tryb awaryjny i zaczyna się potężne szarpanie przy ruszaniu tak jak by ruszał z trzeciego biegu. . Olej w skrzyni uzupełniony. Przymierzam się do oddania sterownika do sprawdzenia ale pytanie czy ktoś jeszcze jakieś pomysły ?
  6. jacekstce opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Mam problem na wolnych obrotach telepie samochodem. Na silniku jest jeden błąd 000769 - Cylinder 1 rozpoznane wypadanie zapłonów. Nie mogę w internecie znaleźć odpowiedzi na ten błąd czy ktoś pomoże co to może być ? 2.0 TDI 140 KM BPW 2006
  7. Ktoś coś więcej jakieś pomysły ?
  8. Panowie problem ! Pacjent A4 B7 2.0 TDI BLB Skrzynia biegów 7 stopniowa Multitronic. Na zimnym silniku podczas ruszania zmiana biegów wszystko OK jak by z fabryki wyjechał. Jak się tylko zagrzeje zaczyna szarpać przy dodawaniu gazu nie zmienia prawidłowo biegu ( są opóźnienia zanim zmieni na następny ) i po chwili wpada w tryb awaryjny. Kody błędów: SILNIK: 012352 - Przełożenie Skrzyni Biegów SKRZYNIA: 001840 - Kontrola biegu- Przełożenia Pomocy!
  9. jacekstce odpowiedział(a) na jacekstce temat w 2.0TDI
    dzięki za info wymienię Dzięki za pomoc.
  10. jacekstce opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Panowie przy temperaturze -5 -10 i niżej temperatura silnika nie przekracza mi 70C. Jak staję na skrzyżowaniu to potrafi spadać w dół do 60C i po 30 sekundach stania na skrzyżowaniu rzuca zimnym powietrzem z nawiewów dopóki nie rozpocznę z powrotem jazdy. Na trasie dochodzi normalnie do 90C. Czy to normalne ? A4 B7 2.0 TDI BPW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.