Treść opublikowana przez jacekstce
-
Szarpanie na ciepłym ? dlaczego
Panowie informacyjnie. Bęben w skrzyni rozwalony łańcuch wyciągnięty skrzynia do wyrzucenia. Mechanior powiedział 6500 za naprawę skrzyni Wywalam automat i wstawiam ręczną skrzynię.
-
Szarpanie na ciepłym ? dlaczego
Przebieg 227 a czy był wymieniany olej to już pytanie do samego Niemca
-
Telepanie samochodem
Silnik rozebrany pompowtryski na cylindrze 1 i 4 pokazywały ponad 2,5 więc chyba mam odpowiedź wyciągnąłem już pompowtryski jutro oddaje je na sprawdzenie.
-
Szarpanie na ciepłym ? dlaczego
Kolego Piotrek mam dwa audi b7 i w jednym i w drugim jest problem jeden to automat a drugi to ręczna skrzynia.
-
Szarpanie na ciepłym ? dlaczego
Nowe objawy ! Zmienia biegi tylko 1,2,3 dalej nie idzie max 4 Jak przytrzyma się na obrotach to skrzynia wpada w tryb awaryjny i zaczyna się potężne szarpanie przy ruszaniu tak jak by ruszał z trzeciego biegu. . Olej w skrzyni uzupełniony. Przymierzam się do oddania sterownika do sprawdzenia ale pytanie czy ktoś jeszcze jakieś pomysły ?
-
Telepanie samochodem
Mam problem na wolnych obrotach telepie samochodem. Na silniku jest jeden błąd 000769 - Cylinder 1 rozpoznane wypadanie zapłonów. Nie mogę w internecie znaleźć odpowiedzi na ten błąd czy ktoś pomoże co to może być ? 2.0 TDI 140 KM BPW 2006
-
Szarpanie na ciepłym ? dlaczego
Ktoś coś więcej jakieś pomysły ?
-
Szarpanie na ciepłym ? dlaczego
Panowie problem ! Pacjent A4 B7 2.0 TDI BLB Skrzynia biegów 7 stopniowa Multitronic. Na zimnym silniku podczas ruszania zmiana biegów wszystko OK jak by z fabryki wyjechał. Jak się tylko zagrzeje zaczyna szarpać przy dodawaniu gazu nie zmienia prawidłowo biegu ( są opóźnienia zanim zmieni na następny ) i po chwili wpada w tryb awaryjny. Kody błędów: SILNIK: 012352 - Przełożenie Skrzyni Biegów SKRZYNIA: 001840 - Kontrola biegu- Przełożenia Pomocy!
-
-10 a temperatura silnika
dzięki za info wymienię Dzięki za pomoc.
-
-10 a temperatura silnika
Witam Panowie przy temperaturze -5 -10 i niżej temperatura silnika nie przekracza mi 70C. Jak staję na skrzyżowaniu to potrafi spadać w dół do 60C i po 30 sekundach stania na skrzyżowaniu rzuca zimnym powietrzem z nawiewów dopóki nie rozpocznę z powrotem jazdy. Na trasie dochodzi normalnie do 90C. Czy to normalne ? A4 B7 2.0 TDI BPW