Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slazoczek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slazoczek

  1. Dzięki za odp jednak licznik do naprawy pozdrawiam
  2. Ok dzięki zaraz po czytam
  3. Ok dzięki za info ale to trwa ok 1 min i to jak jest zimny a potem jest już ok to jesteś pewny ze to zegary do wymiany ?
  4. Witam mam problem z kontrolkami licznika mrugaja a po jakimś czasie jest już ok VID_20240107_182018.mp4
  5. slazoczek odpowiedział(a) na slazoczek temat w Audi A4 B6/B7
    ok dzieki za info wydaje sie skomplikowane
  6. slazoczek opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam pytanie odnośnie tego czy da rade przełożyć siedzenia normalnie a chciałabym założyć siedzenia podgrzewane. Moje pytanie dotyczy tego czy trzeba coś przerabiać w instalacji czy wszystko będzie pasować i dodam że klimatronic mam zwykły i napewno potrzebny będzie z grzaniem foteli z góry dzięki za odpowiedź
  7. slazoczek opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam gdzie znajde podłączenie tego przewodu WIĄZKA WĄŻ SPRYSKIWACZY LAMP AUDI A4 B7 XSENON - 6727606200 - oficjalne archiwum Allegro ARCHIWUM.ALLEGRO.PL Informacje o WIĄZKA WĄŻ SPRYSKIWACZY LAMP AUDI A4 B7 XSENON - 6727606200 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2017-07-25 - cena 40 zł bo demontowałem zbiornik bo cos ciekło okazało sie ze te przewód nie jest podłączony a góry dzieki za odp
  8. slazoczek opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam co myslice o taki rozwiązaniu kupna takiego błotnika na allegro pozdrawiam Błotnik Ocynk AUDI A4 B7 Dowolny Kolor Nowy lewy 8740584014 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 265,99 zł - Błotnik Ocynk AUDI A4 B7 Dowolny Kolor Nowy lewy (8740584014). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
  9. slazoczek opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam co myslice o taki rozwiązaniu kupna takiego błotnika na allegro pozdrawiam Błotnik Ocynk AUDI A4 B7 Dowolny Kolor Nowy lewy 8740584014 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 265,99 zł - Błotnik Ocynk AUDI A4 B7 Dowolny Kolor Nowy lewy (8740584014). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
  10. Witam mam pytanie chciałem zamontować świtał do jazdy dziennej tylko nie umiem znaleźć bezpiecznika od świateł postojowych który to możne być bezpiecznik z góry dzięki
  11. Dzięki kolego pozdrawiam
  12. Witam mogę prosić o kolor po nr VIN WAUZZZ8E05A460808 z góry dzięki bo nie umiem nigdzie znaleźć
  13. Ok dzięki za info pozdrawiam
  14. slazoczek opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam mam zamiar kupić audi a4 b7 z roku 2006i sprawdziłem wszyskie szyba i sa z roku 4 i tak powinno byc czy cos jest nie tak pozdrawiam i dzieki za info
  15. Witam po wymianie mechanizm przedniego wycieraczek na nowy ramiona wycieraczek jak by były luźnie co może być przyczyną
  16. problem rozwiązany winny byl przekaźnik pozdrawiam i dzieki za zainteresowanie
  17. nie pamiętam bo bylem i mechanika i gadał ze taki blad wyskoczył a o kod błędu nie pytałem
  18. Witam mam problem mianowicie z odpaleniem audika wczoraj po południu nie chciał odpalić ani razu a dzisiaj rano normalnie i do tej pory pali normalnie a pod vag wyskoczył jakiś błąd wyłącznika głównego czy coś takiego czy to możne być przyczyna tego problemu z odpalaniem pozdrawiam i proszę o pomoc
  19. Vag nie pokazuje żadnych błędów a jak sprawdzić ciśnienie na pompie i dodam ze pompę wymieniałem ok 3 lat temu
  20. Witam mam problem z odpaleniem mojego audika nie kiedy nie chce odpalić kreci i nic zdarza się to sporadycznie musze odczekać jakiś czas i potem odpala normalnie i nie ma reguły czy przejadę 3 km czy 30 km co może być przyczyna tego pozdrawiam i dzięki za odpowiedz
  21. sprawdzałem szczelność i wygląda na oki wszystko a możne być to winny zawór n75 pomogła wymiana zaworu n 75
  22. auto przy pełnym gazie przyspiesza tak jakby dostawał nagle mocy
  23. Witam dodaje logi do sprawdzenia bo cos mi audi odmawia posłuszeństwa i bledów vag zadnych nie wykrywa http://vaglog.pl/log_261676.html http://vaglog.pl/log_261676.html
  24. 17521 - Oxygen (Lambda) Sensor: B1 S1: Internal Resistance too High P1113 - 35-10
  25. Witam wyskakuje mi cały czas ten bład 17521 - Oxygen (Lambda) Sensor: B1 S1: Internal Resistance too High P1113 - 35-10 prosze o pomoc z gory dzieki za odp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.