17522 Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Signal too High czy cos takiego bym musial jeszcze vagem sprawdzic
dodam ze sonde wymienilem juz 2 raz raz kupilem nowa jakis firmy nie pamietam a teraz zalozyłem uzywke bosha orginal i dalej ten sam blad wyskakuje
hej ja miałem ten sam problem spróbuj odlączyc wtyczke przepływomierza bo u mnie blad przepływki nie wyskakiwał a mialem tak samo jak wy po odłączeniu wtyczki auto zaczęło chodzic normalnie wiec wymieniłem przepływomierz i pomogło sprawdź u siebie moze będziecie mieli to samo pozdrawiam
VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs Prośba o sprawdzenie logów kod silnika anb
http://vaglog.pl/log_237765.html http://vaglog.pl/log_237766.html http://vaglog.pl/log_237767.html http://vaglog.pl/log_237768.html Prośba o sprawdzenie logów kod silnika anb