-
SPOTY RADOMSKIE
https://www.remapper.pl
-
Prośba o analizę logów 1.8T
Ok dzięki kolego
-
Prośba o analizę logów 1.8T
Witam mam problem z moim 1.8t quattro avj auto na hamowni pokazalo 120 kucykow 30 gdzies uciekło ogólnie zamulony uboga nieszanka wysokie spalanie pomocy. Zawartość dodana 4 minutes later http://vaglog.pl/log-003_jg0L2P9.html http://vaglog.pl/log-004_h30Dj4.html http://vaglog.pl/log-008_499ms73.html http://vaglog.pl/log-011_20TJ0.html http://vaglog.pl/log-002_033_3hA15f.html http://vaglog.pl/log-001_NO0mj.html http://vaglog.pl/log-000_xQ59w.html
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam czy ktoś z Radomia jest w stanie zrobić mi logi oczywiście odpłatnie .Pilne
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam pilnie poszukiwany dobry lakiernik pomóżcie
-
A4 B6 by SuperMan
Fotki nie korbia
-
A4 ms design
nr 11 bardzo ładne
-
A4 ms design
To znaczy co ci tak zalatuje może przydało by się umyć ? A co do większego rozmiaru to raczej odpada na 18 już jest twardo nad innym wzorem pomyślimy
-
A4 ms design
Myślałem aby te moje felgi przemalowac na biało wizualnie dało by to efekt większych felg czy się mylę ?
-
A4 ms design
Jakie kolega by felgi zaproponował..?
-
A4 ms design
Spoko myślę że jakbym dołożył dokładkę od cupry to by poprawiło trochę wygląd?
- A4 ms design
-
A4 ms design
Pakiet ms design kwestia gstu☺
-
A4 ms design
Witam wszystkich nadszedł czas pochwalić się moją a4.Auto sprowadzone ze Szwajcarii w maju 2015 tam też miało wymieniony silnik ze 163 na 150 konny 1.8t poprzedni umarł.Napęd oczywiście quatro bogato wyposażone jak to na Szwajcara przy stało. Zaraz po zakupie wymieniłem kompletny rozrząd co do dalszych modyfikacji pomalowania felg na biało czarny gril i może podniesienie mocy ale w tym jestem kompletnie zielony.Proszę o rady i ewentualnie sugestie. http://imgur.com/a/GTCrT
-
Różnice lotka na klape s4 s-line
http://naforum.zapodaj.net/209acbbe203b.jpg.html
artyro
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta