Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kerad94

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kerad94

  1. A gdzie on się znajduje, da się go wymienić bez specjalistycznych narzędzi? Jakie on ma oznaczenie?
  2. W dniu dzisiejszym oprócz błędu: 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too LeanP1128 - 001 - Upper Limit Exceeded Zwiększyły się na biegu jałowym obroty do około 1000 obrotów/min, pojawił się następujący błąd: 16891 - Idle Control System RPM P0507 - 001 - Higher than Expected Po skasowaniu powyższych błędów i dojechaniu pod dom, silnik na biegu jałowym trzymał wg wskazań na zegarach około 800 obrotów na minutę ale były widoczne delikatne falowanie obrotów i było czuć jak lekko trzęsie budą. Po zgaszeniu silnika pojawiły się następujące błędy: 4 Faults Found: 17536 - Fuel Trim; Bank 1 (Mult) P1128 - 001 - System too Lean - Intermittent 17705 - Pressure Drop between Turbo and Throttle Valve (check D.V.!) P1297 - 001 - 17544 - Fuel Trim: Bank 1 (Add) P1136 - 001 - System too Lean 17887 - Brake Boost Vacuum System P1479 - 008 - Mechanical Failure - Intermittent Czy temu jest winna przepływka czy coś poważniejszego zaczyna się dać, szczelność układu dolotowego nie sprawdzona jeszcze, bo nie mam jak sprawdzić a do mechanika odległe terminy na po świętach dopiero :/
  3. Wkład mam boscha oryginał z 2005 roku, jeśli dojdzie do wymiany przepływomierza to wymieniać cały z obudową, czy tylko sam wkład wymienić, który jest łatwiej wyciągnąć od całej obudowy?
  4. Warto spróbować czyszczenia przepływki?
  5. Może te logi będą lepsze: 002 i 033 Malone Tuning Log Viewer LOG.MALONETUNING.COM 003 i 020 Malone Tuning Log Viewer LOG.MALONETUNING.COM 115 i 118 Malone Tuning Log Viewer LOG.MALONETUNING.COM
  6. Wkładu nie mam jak wykręcić, bo nie posiadam klucza torx z otworem, może być problem z przewodami odmy, bo miejscami są trochę zaolejone?
  7. Nie zmieniałem jej ale zaglądałem do niej przy okazji wymiany filtra powietrza i ma oznaczenia boscha
  8. Przepływka bosha jest założona, na automacie nawet w trybie tiptronic nie dochodzi do odcinki bo przy niecałych 6tyś obrotów zmienia bieg z 3 na 4
  9. Pojawia się u mnie błąd, który powoduje wyskakiwanie w ruchu miejskim kontrolki check engine. 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 001 - Upper Limit Exceeded Ostatnio po odpaleniu pokazuje średnie spalanie w okolicach 15-16l/100km, podczas stania w korku potrafi wskazywać nawet 20l/100km. Podczas jazdy po mieście, bez nadmiernego stania na światłach, w korkach oscyluje pomiędzy 10 a 11l/100km. Zastanawiam się nad wymianą świec zapłonowych i filtra paliwa, ponieważ nie wiem kiedy było to ostatnio wymieniane a samochód ten mam od października dopiero. Grupa 002 i 033: Malone Tuning Log Viewer LOG.MALONETUNING.COM Grupa 003 i 020: Malone Tuning Log Viewer LOG.MALONETUNING.COM Grupa 115 i 118: Malone Tuning Log Viewer LOG.MALONETUNING.COM
  10. kerad94 odpowiedział(a) na stasko temat w Audi A4 B6/B7
    Jeśli jeszcze aktualne to poproszę o priv
  11. kerad94 odpowiedział(a) na kerad94 temat w Audi A4 B5
    Chyba ewidentnie problem z klapą, dzisiaj zauważyłem, że nie leci powietrze na szybę i nogi a jak leci to bardzo ale to bardzo słabiutko :/ Zna ktoś jakiś warsztat w Szczecinie co dostaną się do tych silniczków i wyczyszczą bądź naprawią, jeśli tak to poproszę o adres i może ktoś robił to i zna mniej więcej koszta.
  12. kerad94 odpowiedział(a) na kerad94 temat w Audi A4 B5
    A jak je naprawić i gdzie one się znajdują?
  13. kerad94 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Od wtorku jestem posiadaczem Audi A4, rocznik 96. W dniu dzisiejszym została napełniona i odgrzybiona klimatyzacja. Jak powinna działać prawidłowo klimatyzacja? Tzn czy to jest normalne zjawisko, że ze srodkowych nawiewów i na nogi leci zimne powietrze a z zewnętrznych nawiewów, na boczne szyby leci ciepłe powietrze? Pytam, bo sam mechanik nie wie jak powinno działać, czy to normalne zjawisko, czy też jakiś czujnik jest uszkodzony? Pobawiłem się dzisiaj kodami i pojawiły mi się błędy 11.5 oraz 15.7 co jest przyczyną, co należy zrobić? Dodam, że auto mam dopiero od niecałego tygodnia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.