Treść opublikowana przez kerad94
-
1.8T BFB Prośba o analizę
A gdzie on się znajduje, da się go wymienić bez specjalistycznych narzędzi? Jakie on ma oznaczenie?
-
1.8T BFB Prośba o analizę
W dniu dzisiejszym oprócz błędu: 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too LeanP1128 - 001 - Upper Limit Exceeded Zwiększyły się na biegu jałowym obroty do około 1000 obrotów/min, pojawił się następujący błąd: 16891 - Idle Control System RPM P0507 - 001 - Higher than Expected Po skasowaniu powyższych błędów i dojechaniu pod dom, silnik na biegu jałowym trzymał wg wskazań na zegarach około 800 obrotów na minutę ale były widoczne delikatne falowanie obrotów i było czuć jak lekko trzęsie budą. Po zgaszeniu silnika pojawiły się następujące błędy: 4 Faults Found: 17536 - Fuel Trim; Bank 1 (Mult) P1128 - 001 - System too Lean - Intermittent 17705 - Pressure Drop between Turbo and Throttle Valve (check D.V.!) P1297 - 001 - 17544 - Fuel Trim: Bank 1 (Add) P1136 - 001 - System too Lean 17887 - Brake Boost Vacuum System P1479 - 008 - Mechanical Failure - Intermittent Czy temu jest winna przepływka czy coś poważniejszego zaczyna się dać, szczelność układu dolotowego nie sprawdzona jeszcze, bo nie mam jak sprawdzić a do mechanika odległe terminy na po świętach dopiero :/
-
1.8T BFB Prośba o analizę
Wkład mam boscha oryginał z 2005 roku, jeśli dojdzie do wymiany przepływomierza to wymieniać cały z obudową, czy tylko sam wkład wymienić, który jest łatwiej wyciągnąć od całej obudowy?
-
1.8T BFB Prośba o analizę
Warto spróbować czyszczenia przepływki?
-
1.8T BFB Prośba o analizę
Może te logi będą lepsze: 002 i 033 Malone Tuning Log Viewer LOG.MALONETUNING.COM 003 i 020 Malone Tuning Log Viewer LOG.MALONETUNING.COM 115 i 118 Malone Tuning Log Viewer LOG.MALONETUNING.COM
-
1.8T BFB Prośba o analizę
Wkładu nie mam jak wykręcić, bo nie posiadam klucza torx z otworem, może być problem z przewodami odmy, bo miejscami są trochę zaolejone?
-
1.8T BFB Prośba o analizę
Nie zmieniałem jej ale zaglądałem do niej przy okazji wymiany filtra powietrza i ma oznaczenia boscha
-
1.8T BFB Prośba o analizę
Przepływka bosha jest założona, na automacie nawet w trybie tiptronic nie dochodzi do odcinki bo przy niecałych 6tyś obrotów zmienia bieg z 3 na 4
-
1.8T BFB Prośba o analizę
Pojawia się u mnie błąd, który powoduje wyskakiwanie w ruchu miejskim kontrolki check engine. 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 001 - Upper Limit Exceeded Ostatnio po odpaleniu pokazuje średnie spalanie w okolicach 15-16l/100km, podczas stania w korku potrafi wskazywać nawet 20l/100km. Podczas jazdy po mieście, bez nadmiernego stania na światłach, w korkach oscyluje pomiędzy 10 a 11l/100km. Zastanawiam się nad wymianą świec zapłonowych i filtra paliwa, ponieważ nie wiem kiedy było to ostatnio wymieniane a samochód ten mam od października dopiero. Grupa 002 i 033: Malone Tuning Log Viewer LOG.MALONETUNING.COM Grupa 003 i 020: Malone Tuning Log Viewer LOG.MALONETUNING.COM Grupa 115 i 118: Malone Tuning Log Viewer LOG.MALONETUNING.COM
-
przycisk podlokietnika
Jeśli jeszcze aktualne to poproszę o priv
-
Działanie klimatyzacji
Chyba ewidentnie problem z klapą, dzisiaj zauważyłem, że nie leci powietrze na szybę i nogi a jak leci to bardzo ale to bardzo słabiutko :/ Zna ktoś jakiś warsztat w Szczecinie co dostaną się do tych silniczków i wyczyszczą bądź naprawią, jeśli tak to poproszę o adres i może ktoś robił to i zna mniej więcej koszta.
-
Działanie klimatyzacji
A jak je naprawić i gdzie one się znajdują?
-
Działanie klimatyzacji
Witam. Od wtorku jestem posiadaczem Audi A4, rocznik 96. W dniu dzisiejszym została napełniona i odgrzybiona klimatyzacja. Jak powinna działać prawidłowo klimatyzacja? Tzn czy to jest normalne zjawisko, że ze srodkowych nawiewów i na nogi leci zimne powietrze a z zewnętrznych nawiewów, na boczne szyby leci ciepłe powietrze? Pytam, bo sam mechanik nie wie jak powinno działać, czy to normalne zjawisko, czy też jakiś czujnik jest uszkodzony? Pobawiłem się dzisiaj kodami i pojawiły mi się błędy 11.5 oraz 15.7 co jest przyczyną, co należy zrobić? Dodam, że auto mam dopiero od niecałego tygodnia