skupcio

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez skupcio

1. Też wydaje mi sie to mało prawdopodobne, tym bardziej że tak jak wczesniej pisałem szukałem trochę w internecie i nic nie znalazłem. A mam jeszcze jedno pytanie, dobrej klasy mechanik jest w stanie sprawdzić czy mam chip'a na silniku czy tylko autoryzowany salon?

2. Witam serdecznie wszystkich użytkowników!

Od dwóch miesięcy jestem szczęśliwym użytkownikiem Audi A4 B8 w wersji kombi. Jest to moje pierwsze Audi i jestem strasznie zadowolony.

W związku z tym, że nie jestem znawca motoryzacji, mam wiele nurtujących pytań na które często nie jestem w stanie znaleźć odpowiedzi. Przeglądając od jakiegoś czasu forum, zauważyłem, że praktycznie każdy klubowicz mający problem znajduje tutaj pomoc. Postanowiłem założyć konto i dołączyć do innych klubowiczów, a może z czasem i ja będę w stanie komuś pomóc. Pozdrawiam

3. Witam. Ostatnio obiło mi się o uszy, że samochody Audi są "fabrycznie chip'owane" przez co ich prędkość maksymalna jest ograniczona. Szperałem trochę w Internecie aby potwierdzić tą informację, aczkolwiek nic sensownego nie znalazłem na ten temat. Może ktoś z Was wie czy to prawda?

Mowa była o silniku 2.0 tdi 143KM, mianowicie auto z "fabrycznym chip'em osiąga prędkość koło 200 km/h natomiast po ściągnięciu chip'a, Audi jest w stanie rozpędzić się do około 250 km/h. Ile w tym prawdy?