skupcio

Reputacja

1. skupcio

"Fabryczny chip"

Dzięki bardzo za wyczerpująca i zrozumiała dla amatora odpowiedź.. Jak znajdę trochę czasu to dostosuje sie do zaleceń i napisze jakie efekty ??
  2. skupcio

"Fabryczny chip"

Hmm, logi? Ktoś podpowie co to są te logi?
  3. skupcio

"Fabryczny chip"

Też wydaje mi sie to mało prawdopodobne, tym bardziej że tak jak wczesniej pisałem szukałem trochę w internecie i nic nie znalazłem. A mam jeszcze jedno pytanie, dobrej klasy mechanik jest w stanie sprawdzić czy mam chip'a na silniku czy tylko autoryzowany salon?
  4. Witam serdecznie wszystkich użytkowników! Od dwóch miesięcy jestem szczęśliwym użytkownikiem Audi A4 B8 w wersji kombi. Jest to moje pierwsze Audi i jestem strasznie zadowolony. W związku z tym, że nie jestem znawca motoryzacji, mam wiele nurtujących pytań na które często nie jestem w stanie znaleźć odpowiedzi. Przeglądając od jakiegoś czasu forum, zauważyłem, że praktycznie każdy klubowicz mający problem znajduje tutaj pomoc. Postanowiłem założyć konto i dołączyć do innych klubowiczów, a może z czasem i ja będę w stanie komuś pomóc. Pozdrawiam
  5. skupcio

"Fabryczny chip"

Witam. Ostatnio obiło mi się o uszy, że samochody Audi są "fabrycznie chip'owane" przez co ich prędkość maksymalna jest ograniczona. Szperałem trochę w Internecie aby potwierdzić tą informację, aczkolwiek nic sensownego nie znalazłem na ten temat. Może ktoś z Was wie czy to prawda? Mowa była o silniku 2.0 tdi 143KM, mianowicie auto z "fabrycznym chip'em osiąga prędkość koło 200 km/h natomiast po ściągnięciu chip'a, Audi jest w stanie rozpędzić się do około 250 km/h. Ile w tym prawdy?