-
[B8 CBAB] silnik nie odpala gdy osiagnie 90 stopni
Witam, Udało się rozwziązać problem? U mnie jest to samo.
-
wymiana lamp
Nie da rady... U mnie jest przerobka bez zadnych wymian modulu MCE , mam z literką K, zrobilem ze wszystko super chodzi i ochrony komponentu nie musze robić. Czy jest możliwość wyprogramowania z licznika komunikatow o spalonych żarówkach? Obylo sie bez kodowania, oraz na starym module. Chodzi mi tylko o to czy idzie wyprogramować komunikaty o spalonych żarówkach z licznika ?
-
wymiana lamp
Witam serdecznie. Potrzebuje pomocy lub rady. Zrobilem Upgrade w moim a4 b8 ze zwyklych na xenon. Wszystko swieci super. Mam tylko jeden problem z komunikatem spalonej żarowki.. Idzie jakoś wylaczyc programowo żeby nie wyświetlały komunikaty spalonych żarówek?
-
Wymiana przednich zwykłych lamp na Bixenon LED w Audi A4 B8 2008-2012
Witam serdecznie, zakupilem lampy kompletne oraz przejściówki, na tą chwile lampy świecą (oprócz LED) ale po odpaleniu mrugają. Posiadam VAS 5054A lecz nie bardzo wiem gdzie to uruchomić .. Bardzo był bym wdzieczny za pomoc Poda ktoś jak zakodować ze zwyklych na bixenon.. Kodowanie w mce 09 tylko jaki kanal i bajt... Pomocy!
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam serdecznie wszystkich, potrzebuje pomocy w zakodowaniu lamp w moim audi. Chodzi o audi a4 b8 2009 avant, zakupilem komplet lamp z modulami oraz adaptery do kostek. Lampy świecą bixenon oraz migacz nie chodzi led, natomiast po odpaleniu auta lampy mrugaja. Bardzo prosze o pomoc w zakodowaniu. Posiadam Vas5054a. Bardzo bedę wdzięczny za pomoc... Witam serdecznie wszystkich, potrzebuje pomocy w zakodowaniu lamp w moim audi. Chodzi o audi a4 b8 2009 avant, zakupilem komplet lamp z modulami oraz adaptery do kostek. Lampy świecą bixenon oraz migacz nie chodzi led, natomiast po odpaleniu auta lampy mrugaja. Bardzo prosze o pomoc w zakodowaniu. Posiadam Vas5054a. Bardzo bedę wdzięczny za pomoc...
perlik87
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta