Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

perlik87

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, Udało się rozwziązać problem? U mnie jest to samo.
  2. perlik87 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Nie da rady... U mnie jest przerobka bez zadnych wymian modulu MCE , mam z literką K, zrobilem ze wszystko super chodzi i ochrony komponentu nie musze robić. Czy jest możliwość wyprogramowania z licznika komunikatow o spalonych żarówkach? Obylo sie bez kodowania, oraz na starym module. Chodzi mi tylko o to czy idzie wyprogramować komunikaty o spalonych żarówkach z licznika ?
  3. perlik87 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Witam serdecznie. Potrzebuje pomocy lub rady. Zrobilem Upgrade w moim a4 b8 ze zwyklych na xenon. Wszystko swieci super. Mam tylko jeden problem z komunikatem spalonej żarowki.. Idzie jakoś wylaczyc programowo żeby nie wyświetlały komunikaty spalonych żarówek?
  4. Witam serdecznie, zakupilem lampy kompletne oraz przejściówki, na tą chwile lampy świecą (oprócz LED) ale po odpaleniu mrugają. Posiadam VAS 5054A lecz nie bardzo wiem gdzie to uruchomić .. Bardzo był bym wdzieczny za pomoc Poda ktoś jak zakodować ze zwyklych na bixenon.. Kodowanie w mce 09 tylko jaki kanal i bajt... Pomocy!
  5. Witam serdecznie wszystkich, potrzebuje pomocy w zakodowaniu lamp w moim audi. Chodzi o audi a4 b8 2009 avant, zakupilem komplet lamp z modulami oraz adaptery do kostek. Lampy świecą bixenon oraz migacz nie chodzi led, natomiast po odpaleniu auta lampy mrugaja. Bardzo prosze o pomoc w zakodowaniu. Posiadam Vas5054a. Bardzo bedę wdzięczny za pomoc... Witam serdecznie wszystkich, potrzebuje pomocy w zakodowaniu lamp w moim audi. Chodzi o audi a4 b8 2009 avant, zakupilem komplet lamp z modulami oraz adaptery do kostek. Lampy świecą bixenon oraz migacz nie chodzi led, natomiast po odpaleniu auta lampy mrugaja. Bardzo prosze o pomoc w zakodowaniu. Posiadam Vas5054a. Bardzo bedę wdzięczny za pomoc...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.