Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a g

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. a jeśli AMI było to tylko mogło być w schowku? czy jest jeszcze jakaś lokalizacji? Jeśli faktycznie nie ma to co trzeba dokupić? Tą wiązkę za kilkaset złoty i trzeba przeprogramować MMI 3G ?
  2. Cześć, Mam pytanie czy to możliwe, że samochód z tematu nie ma złącza AMI? W schowku nie ma a w podłokietniku mam tylko zapalniczkę, auxa i coś co wygląda jak złącze do telefonu samochodowego. Gdzie jeszcze może być to złącze? Chce po prostu podłączyć moduł Bluetooth żeby móc puszczać muzykę z telefonu Dzięki
  3. Cześć, właśnie miałem zadać podobne pytanie Audi A4 2010 r. wersja BNav_EU_P0022_D1 czyli jak rozumiem 3G LOW ? ale w schowku po prawej (musze jeszcze zobaczyć po lewej ale wydaje mi się, że też nie ma) nie widzę tego złącza, gdzie jeszcze może być?
  4. Sprzęgło po kilkunastu metrach od zmiany biegów?
  5. Raczej intensywnego choć nie w stylu "gaz do dechy". Jak na razie tylko podczas rozpedzania. Myślałem, że to coś ze sprzęgłem ale występuje to jakąś chwilę po zmianie biegów, więc raczej też odpada.
  6. Mam, ale jak ten problem się pojawia to nic się nie świeci. Poza tym, to pojawia się niezależnie czy jest mokro czy sucho, itd. Na pewno nie jest to związane z kontrolą trakcji.
  7. Witam, Od jakiegoś czasu słychać i czuć "ślizgnięcie" przy przyśpieszaniu przeważnie na dwójcie, choć ostatnio zdarzyło się na trójce. Jak to wygląda: Zatrzymuje się, np. na skrzyżowaniu, ruszam po chwili zmieniam na dwójkę, przyśpieszam i około 2 tyś. słychać jedno (lub ostatnio dwa) ślizgnięcie trwające sekundę może mniej w tym momencie czuje, że samochód nie przyśpiesza następnie tak jakby coś tam załapało i przyśpiesza dalej. Odgłos tego ślizgnięcia to jakby głuchy metal o metal albo guma o metal ale może to być złudne. Nie jest to zależne od pogody czy temperatury, nie jest też zależne czy dopiero co się wyjedzie czy jedzie się już 50 km bez przerwy. Ostatnio pojawiało się to losowo, akurat jak byłem u mechanika żeby to zobaczył to nie pojawiło się. Chciałem zapytać czy może ktoś miał z czymś takim do czynienia, jeśli coś trzeba doprecyzować to w miarę możliwości postaram się odpowiedzieć. Dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.