Treść opublikowana przez Pawel.84
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
4GQ = Szyba przednia, ogrzewana (szkło zespolone-izolujĄce czyli to znaczy tyle co nawiew na przednią szybę?
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
na fakturze z dodatkami jest może źle przetłumaczyłem
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Za franki pupiłem, ale całe szczęście zariobione nie pożyczone A tak na poważnie, wiem że do lata daleko ale w grudniu mam oststni termin kiedy moge kupić, później dopiero w sierpniu, to trochę długo bym na tych zimówikach jeździł. Teraz na tapecie jest jeszcze jeden prezencik do Avanta, także na felgi z oponami max 5tyś zł
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Tak, te na aucie co mam to 18, ale nie sprzedam ich, mam na nich zimówki za 4tyś które kupiłem dopiero w tym sezonie, także zostawiam na zimę, a teraz szukam 19. ps. a czy ta 2 nie jest za bardzo podobna do moich aktualnych ori s-linów?
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Panowie a co powiecie na te? Czy te włoskie kopie są coś warte? 19x8.5j, et 35, czy przy oponie 255/35 będzie to pasowało? 1 2
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Powiem szczerze napaliłem się na te rotory, ale coraz więcej A5 i A4 na nich spotykam, koledzy doradźcie, coś do 3tyś zł za felgi mogą być używki
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
juzwiem mam 3g plus mapy mam w 3d, tylko w mojej miescinie nie pokazuje budynków, w większych miastach jest ok. Co do wersji to pokazuje mi tylko jaka mam wersje mapy, wersji softu nie mogę znaleźć.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Panowie ja mam zimówki Continental WinterContact TS 850 P 245/40 R18 felgi oryginalne S-Line. Teraz się zastanawiam co kupić na przyszły sezon, jak się na 20tkach jeździ?
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Muszę do niego napisać, bo mnie to denerwuje za każdym razem wciskaj ten guzik, poprzedni właściciel mi od razu o tym mówił że go to do białej gorączki doprowadzało. Tak z innej beczki, niby mam MMI 3g Plus z dyskiem twardym, nie mam SIM, i map nie mam 3d albo nie wszędzie to 3d działa. Jak rozpoznac jaką mam dokładnie? Gdzie mogę kupić aktualizację?
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Jak szukaliśmy auta na początku piorytetem był biały z czarnym pakietem, po jakimśc czasie, po nastu oglądniętych autach w salonie Audi znaleźliśmy czerwone S4, od tamtego czasu zachorowaliśmy na ten kolor. Jako że auto kupowałem w Szwajcarii, z wypasem problemu nie było ale z kolorem już tak, same białe jub czarne, w końcu udało mi się znaleźć dwie czerwone sztuki i po ostatecznych oględzinach kupiłem tego Avanta.
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
mam start stop, ale jak to deaktywować na stałe? Zrobiłem tak jak pisałeś, nic niepokojącego nie słychać. U Ciebie to niezły klekot przy starcie był. Ja bym chyba zawału dostał jak bym to u siebie usłyszał. Mam jeszcze 40tyś km gwarancji, także jak by coś się działo to skożystam.
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Sprawdzę to
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Niby nic nie słychac niepokojącego, ilnik pracuje cicho i równo. Przy 100tyś już pada ten napinacz?
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Dzisiaj miałem wolne, wykozystałem je na detaling Avanta. Na początek poszła glinka po całości a na koniec moje ulubione produkty, tylko żeby nie było że reklamę robię
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
W B8 idzie taki sam jak w B6 czyli Misano rot LZ3M ,
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
po gwarancji pomyślę, zostało mi jeszcze 40tyś ale seria chyba dobrze jedzie,prawda? wcześniej miałem A6 130ps, to teraz jak dla mnie bomba, a ta skrzynią i napedem na 4 kapcie
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
po gwarancji pomyślę, zostało mi jeszcze 40tyś
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Witam. Od jakiegoś czasu pomykam sobie tym Avantem, jak na razie autko sprawuje się nienagannie, oby tak dalej. A4 Avant 3.0 TDI 245ps Quattro Rok produkcji 08.2012 Kolor: Czerwona perła Przebieg 110tyś km Wyposażenie tak z grubsza: - S-Line wewnętrzny i zewnętrzny - Sportowa kierownica z łopatkami do zmiany biegów - Fotele skóra+alkantara, podgrzewane z pamięcią ustawień - Zaawansowany kluczyk Audi - Panorama - Podsufitka czarna - System Start/Stop - Audi High Beam Assist (asystent świateł drogowych) - Audi Braking Guard (system awaryjnego hamowania) - Audi Drive Select - Audi Side Assist (asystent zmiany pasa) - Audi Lane Assist (asystent kolizji toru jazdy) - Audi Home Link (otwieranie bramy garazowej) - Adaptacyjne zawieszenie - Dynamiczny układ kierowniczy - Adaptacyjny tempomat - Asystent Parkowania przód i tył z wizualizacją - MMI Plus bez SIM polskojęzyczna - Pakiet Ambientowy - Końcówki wydechu chrom - Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa - Lusterka przyciemniane i składane automatycznie - Tylna klapa otwierana automatycznie - Aluminiowe szyny w bagażniku zapobiegające przesuwaniu się bagaży - Nagłośnienie Bang&Olufsen - Bluetooth - Czujnik zmierzchu i deszczu - Felgi 18" ze stopów lekkich - i dalej zapomniałem albo jeszcze tego nie odkryłem w planach: - Zmiana oświetlenia wewnątrz na LED - Zmiana koloru halogenów (przy odprowadzaniu do domu przez auto głupio wygląda, ledy białe halogeny żółte) - Felgi Rotor 19" - Zakodowanie funkcji testu zegarów po właczeniu zapłonu - Polerka końcówek wydechu (trochę już straciły swój blask) - Co dalej czas pokaże.......
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich!