-
Jak wyjąść panel klimatyzacji ?
Aha dzięki wielkie to na jutro mam zajęcie
-
Lekki wyciek z silnika
ok dzięki wielkie w czwartek ogarnę temat
-
Lekki wyciek z silnika
yhym orientujesz się ile mogłaby taka kosztować i czy trudno ją wymienić ??
-
Lekki wyciek z silnika
Coś nie mogę jej wstawić :/ http://www.directupload.net/file/d/4166/oyyuoo4z_jpg.htm
-
Lekki wyciek z silnika
Cholera nie mogę jej wstawić pisze że wstawiono a jej nie ma http://www.directupload.net/file/d/4166/oyyuoo4z_jpg.htm
-
Lekki wyciek z silnika
Witam wszystkich, chciałbym byście rzucili okiem na tą fotkę. Pewnie leci spod jakiejś uszczelki tylko jakiej i ile by mnie ona kosztowała ??? Z góry dziękuje
-
Lekki wyciek z silnika
Witam wszystkich, chciałbym byście rzucili okiem na tą fotkę. Pewnie leci spod jakiejś uszczelki tylko jakiej i ile by mnie ona kosztowała ??? Z góry dziękuje
-
Jak wyjąść panel klimatyzacji ?
Witam wszystkich, mam pytanie. Jak zdemontować ten panel od klimy przed liftem ?? Mam z nią problem ponieważ nie wyświetla mi się temperatura ogólnie ekraniki są podświetlone na czerwono i nic nie wskazują.
KamilGRL
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta