Treść opublikowana przez Marcinn993
-
Poleć swojego mechanika:)
Siema. Szukam kogoś dobrego do ogarniecia klimy, zna ktos dobry zakład ??
-
Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'
Jade na nyse ;D
-
Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'
http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-dywaniki-welurowe-s-line-skora-super-i6125708710.htmlTu link do tych dywaników a Widziełem dzis twoje autko na integracji dobra fura
-
Summer Cars Party - 10 Urodziny - 28 Maj 2016r - Sobota
Będe pod lidlem
-
Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'
W przyszłym roku tez bd miała przybranie weselne mam zamiar nią jechac do slubu
-
Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'
Cześć Narazie poluje na tunel 2-din bo jak sam wiesz trzeba go wymienić no i od razu wpadnie łokieć. Potem gałka s-line+nakładka na reczny rs4 listwy progowe wewnetrzne s-line no i mam tez plany na fmic i wtryski od bexa + strojenie ale to sie jeszcze wszystko okaże jak to sie ułoży
-
Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'
Audi ostatni tydzień spędziło w garażu, niestety pojawiły się problemy ze sprzęgłem po ostrzejszej jeździe zaczynało się ślizgać na wyższych biegach. Po rozebraniu okazało się że na szczęście skończyła się tylko tarcza. Tak więc wpadła nowa tarcza sprzęgła z Luka, wymieniłem tez gumy przedniego stabilizatora, filtr pyłkowy, olej no i filtr oleju.
-
Summer Cars Party - 10 Urodziny - 28 Maj 2016r - Sobota
1.Gibons + 3 pasazerów 2.Kierowca + pasażer 3.Maniek 4.Main 5.Marcinn993 + pasażer 6.
-
Summer Cars Party - 10 Urodziny - 28 Maj 2016r - Sobota
Ja również jestem chętny
- VAG NYSA 2016
- VAG NYSA 2016
-
Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'
Wiem Długo nic sie nie działo ale oto mała aktualizacja tematu w aucie za duzo sie nie zmieniło wpadło ledowe oświetlenie tablicy założyłem koła na lato, pomalowałem w nich dekielki no i pare małych drobiazgów takich jak Dokładka z cupry Tylna listwa zderzaka pomalowana plastidipem na czarno Wypolerowałem końcówki wydechu No i mały gadżet etui na kluczyk A tu pare fot jak autko wyglada
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
MIAZGA !!
-
Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'
nie mam pojęcia auto nie było hamowane wrzucę w najbliższym czasie jak jakieś zrobie
-
Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'
Dzieki:) szukałem sedana, avant jest mi nie potrzebny Od rafał1988To faja nic nie mówił ze sprzedaje Fajne autko gratki zakupu Kupił b7 w avancie
-
Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'
Dzieki:) szukałem sedana, avant jest mi nie potrzebny Od rafał1988
-
Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'
Witam. 11.11.2015 stałem się posiadaczem Audi a4 b6 1.8 T w wersji s-line auto kupione od kolegi z forum.Rozrząd zmieniony filtry, oleje tez także pakiet startowy miałem z głowy. Przejechane ma 275 tys. Pod maską BFB dołożony filtr stożkowy K&N oraz zrobiony przelotowy wydech. w środku : -tempomat -skóra -navi RNS-E LED z mapami 2015 -2 x el. szyby -skrzynia 5 -FIS -kiera s-line -gałka z pakietu sport Z zewnątrz ori. pakiet s-line koło na lato 19 rs4 zima alu 16 z a6 c5 przy zakupie auto wyglądało tak: Aktualnie zmieniony został tylko przód tzn. środek lamp, gril i kratka zderzaka poszły na czarno no i wpadły HIDY 5000K Co do planów to nie bd się rozpisywał. Jak coś ogarnę to bedę pisał na bieżąco