-
okleina carbon
- Hałas z układu napędowegoo
chyba sie nie oplaca ja robic lepiej jezdzic do konca i wymienic na uzywke- wzmacniacz separator antenowy
dokładnie ciekawe czy ktoś ma jakiś inny lepszy pomysł na to- wzmacniacz separator antenowy
gdzie jest dokladniej i jak go sprawdzic- wzmacniacz separator antenowy
Dzieki tak myślałem. Ale wolałem sie upewnić separator podpiety ale i tak fale slabo dochodza co jest nie tak- Hałas z układu napędowegoo
łożyska są dobre szumjest dopiero przy 120km/h jak wdusze sprzeglo szumu nie ma wrzuce luz tez go nie ma nikt nie pomoże- Hałas z układu napędowegoo
Witam borykam się z problemem chyba skrzyni biegów . Jadąc prędkością 120km/h zaczyna buczeć strasznie a aucie przeguby łożyska nowe (przeguby zew) przypuszczam ze może to być już koniec skrzyni biegów . Proszę o waszą opinie i podpowiedzi myślałem juz nad przegubami wew ale czy one dały by takie odgłosy . Opony są nowe dobrej jakości- odpowietrzanie hamulców
nie dolewałem i pilnowalem by stan nie zmalał ale przewody chwile byly odkrecone zas tloczek wciskalem i moze powietrze popchlo:) alke dziwni mnie ten abs ze wczesnie sie juz wlacza tylne kolo hamuje 20% slabiej lewe ale tarcze do wymiany wiec jutro wymieniam bo tloczek chodzi super ?- odpowietrzanie hamulców
wymienialem przewody elastyczne i dostalo sie powietrze do tego dzwinie zaczoł dzialac hamulce bo zanim kolo wpadnie w poslizg juz dziala abs a tak nie bylo do tego czuje ze jeszcze jest powietrze jutro bede wymieniał tarcze tyl wiec chcialem wszystko porobic powiedz mi jak dzialas z tym abs nie bylo tego przed wymiabna przewodów elastycznych- odpowietrzanie hamulców
Dzieki dev ale powiedz mi dla czego ksiazka klamie sam naprawiam powidz mi jeszcze czy na odpalonym mam miec ?- odpowietrzanie hamulców
Witam w książce sam naprawiam pisze ze z abs odpowietrza sie od tylu i na wł silniku ?? prosze o opinie jak to poprawnie zrobic- dziwny hamulec
Dev ile mogą kosztować nowe tarcze Dev widze ze masz spore doświadczenie wiec napisz w pw lub tu jak prawidłowo dobrze odpowietrzyc czy na odpalonym. Aha czy u mnie idzie vagiem odpowietrzyc- dziwny hamulec
po to jest to forum by sobie pomagać więc dziękuje ci za odp ale za te pozytywne nie jakieś specyficzne- dziwny hamulec
aha a slabe hamulce tyl moga powodowac wlaczajacy sie szybciej abs?- dziwny hamulec
ok dzieki za pomoc a powiedz mi to mnoze byc ze abs szybciej lapie? - Hałas z układu napędowegoo
czarny198901
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta