Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czarny198901

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. czarny198901 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
  2. chyba sie nie oplaca ja robic lepiej jezdzic do konca i wymienic na uzywke
  3. dokładnie ciekawe czy ktoś ma jakiś inny lepszy pomysł na to
  4. gdzie jest dokladniej i jak go sprawdzic
  5. Dzieki tak myślałem. Ale wolałem sie upewnić separator podpiety ale i tak fale slabo dochodza co jest nie tak
  6. łożyska są dobre szumjest dopiero przy 120km/h jak wdusze sprzeglo szumu nie ma wrzuce luz tez go nie ma nikt nie pomoże
  7. Witam borykam się z problemem chyba skrzyni biegów . Jadąc prędkością 120km/h zaczyna buczeć strasznie a aucie przeguby łożyska nowe (przeguby zew) przypuszczam ze może to być już koniec skrzyni biegów . Proszę o waszą opinie i podpowiedzi myślałem juz nad przegubami wew ale czy one dały by takie odgłosy . Opony są nowe dobrej jakości
  8. nie dolewałem i pilnowalem by stan nie zmalał ale przewody chwile byly odkrecone zas tloczek wciskalem i moze powietrze popchlo:) alke dziwni mnie ten abs ze wczesnie sie juz wlacza tylne kolo hamuje 20% slabiej lewe ale tarcze do wymiany wiec jutro wymieniam bo tloczek chodzi super ?
  9. wymienialem przewody elastyczne i dostalo sie powietrze do tego dzwinie zaczoł dzialac hamulce bo zanim kolo wpadnie w poslizg juz dziala abs a tak nie bylo do tego czuje ze jeszcze jest powietrze jutro bede wymieniał tarcze tyl wiec chcialem wszystko porobic powiedz mi jak dzialas z tym abs nie bylo tego przed wymiabna przewodów elastycznych
  10. Dzieki dev ale powiedz mi dla czego ksiazka klamie sam naprawiam powidz mi jeszcze czy na odpalonym mam miec ?
  11. Witam w książce sam naprawiam pisze ze z abs odpowietrza sie od tylu i na wł silniku ?? prosze o opinie jak to poprawnie zrobic
  12. czarny198901 odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    Dev ile mogą kosztować nowe tarcze Dev widze ze masz spore doświadczenie wiec napisz w pw lub tu jak prawidłowo dobrze odpowietrzyc czy na odpalonym. Aha czy u mnie idzie vagiem odpowietrzyc
  13. czarny198901 odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    po to jest to forum by sobie pomagać więc dziękuje ci za odp ale za te pozytywne nie jakieś specyficzne
  14. czarny198901 odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    aha a slabe hamulce tyl moga powodowac wlaczajacy sie szybciej abs?
  15. czarny198901 odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    ok dzieki za pomoc a powiedz mi to mnoze byc ze abs szybciej lapie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.