Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czarny198901

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czarny198901

  1. czarny198901 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
  2. chyba sie nie oplaca ja robic lepiej jezdzic do konca i wymienic na uzywke
  3. dokładnie ciekawe czy ktoś ma jakiś inny lepszy pomysł na to
  4. gdzie jest dokladniej i jak go sprawdzic
  5. Dzieki tak myślałem. Ale wolałem sie upewnić separator podpiety ale i tak fale slabo dochodza co jest nie tak
  6. łożyska są dobre szumjest dopiero przy 120km/h jak wdusze sprzeglo szumu nie ma wrzuce luz tez go nie ma nikt nie pomoże
  7. Witam borykam się z problemem chyba skrzyni biegów . Jadąc prędkością 120km/h zaczyna buczeć strasznie a aucie przeguby łożyska nowe (przeguby zew) przypuszczam ze może to być już koniec skrzyni biegów . Proszę o waszą opinie i podpowiedzi myślałem juz nad przegubami wew ale czy one dały by takie odgłosy . Opony są nowe dobrej jakości
  8. nie dolewałem i pilnowalem by stan nie zmalał ale przewody chwile byly odkrecone zas tloczek wciskalem i moze powietrze popchlo:) alke dziwni mnie ten abs ze wczesnie sie juz wlacza tylne kolo hamuje 20% slabiej lewe ale tarcze do wymiany wiec jutro wymieniam bo tloczek chodzi super ?
  9. wymienialem przewody elastyczne i dostalo sie powietrze do tego dzwinie zaczoł dzialac hamulce bo zanim kolo wpadnie w poslizg juz dziala abs a tak nie bylo do tego czuje ze jeszcze jest powietrze jutro bede wymieniał tarcze tyl wiec chcialem wszystko porobic powiedz mi jak dzialas z tym abs nie bylo tego przed wymiabna przewodów elastycznych
  10. Dzieki dev ale powiedz mi dla czego ksiazka klamie sam naprawiam powidz mi jeszcze czy na odpalonym mam miec ?
  11. Witam w książce sam naprawiam pisze ze z abs odpowietrza sie od tylu i na wł silniku ?? prosze o opinie jak to poprawnie zrobic
  12. czarny198901 odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    Dev ile mogą kosztować nowe tarcze Dev widze ze masz spore doświadczenie wiec napisz w pw lub tu jak prawidłowo dobrze odpowietrzyc czy na odpalonym. Aha czy u mnie idzie vagiem odpowietrzyc
  13. czarny198901 odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    po to jest to forum by sobie pomagać więc dziękuje ci za odp ale za te pozytywne nie jakieś specyficzne
  14. czarny198901 odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    aha a slabe hamulce tyl moga powodowac wlaczajacy sie szybciej abs?
  15. czarny198901 odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    ok dzieki za pomoc a powiedz mi to mnoze byc ze abs szybciej lapie?
  16. czarny198901 odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    Dev powiedz mi tak zaciski chodza super nic nie zatarte ani nic jak go kupilem mial liche tarcze tyl na przegladzie dowidzialem sie ze lewa strona slabie hamuje chociaz tloczek chodzi super hamuje ale slabo dodam ze z tej ztrony lewej jest tarsz katastrofa pordzewiala i mysle ze to jednak pierwszy powód slabego hamulca lewego prawa strona doszla rdza zeszla calkiem gladz super z lewej stronyy niestety juz sa wzery rdzy wiec chyba do wymiana _ .Moge np tylko tą tarcz zmienic?
  17. czarny198901 odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    wiem wiem:) a teraz pytanie przy wolnym jezdzie jak zachamuje to mysle ze za szybko lapie abs czy to ma cos wspólnego z odpowietrzeniem?? wydaje mi sie ze abs dziala juz bez poslizgu albo mi sie wydaje:)
  18. czarny198901 odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    Ok spróbuje Ktos pisal ze odkręcić calkiem odpowietrznik i założyć wężyk i włożyć w butelkę z plynem i naciskać caly czas hamulec by przepompować uklad
  19. czarny198901 odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    Tak juz robiłem kilkakrotnie
  20. czarny198901 odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    Ale to mam założyć wężyk i zanurzyć w plynie odpiwietrznik popuścić ja sadzilem ze wtedy tez mam naciskac pedal hamulca Prosze o opisanie czynów i krok po kroku z gory bardzo dziekuje
  21. czarny198901 odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    Ale zakładam wężyk np na przednie kolo do zbiorniczka leje ful plynu wlewam tez troche w butelkę odkręcam odpowietrznika ale na poczatku bedzie wężyk pusty to nie zaciągnie powietrza❓
  22. czarny198901 odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    Tak mozna❓ a to na odpalonym silniku czy nie i jak to dokladnie zrobic i na ktorym kole i nie zapowietrze ukladu❓ ❓ ❓
  23. czarny198901 odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    Ale czy na odpalonym i jak które kolo pierwsze nie wiem tez czy jednak noe wymienie tarcz na przeglądzie powiedzial ze kolo 20%slabie hamuje (lewe) ale tloczek nie ma wycieków rozebralem nasmarowalem i chodzi super
  24. czarny198901 odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    Ok ale jezeli nie widac juz powietrza ro jak najlepiej je odpowietrzyc
  25. czarny198901 odpowiedział(a) na czarny198901 temat w Audi A4 B5
    Odpowietrzalem niby juz powietrza nie bylo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.