Treść opublikowana przez czarny198901
-
okleina carbon
- Hałas z układu napędowegoo
chyba sie nie oplaca ja robic lepiej jezdzic do konca i wymienic na uzywke- wzmacniacz separator antenowy
dokładnie ciekawe czy ktoś ma jakiś inny lepszy pomysł na to- wzmacniacz separator antenowy
gdzie jest dokladniej i jak go sprawdzic- wzmacniacz separator antenowy
Dzieki tak myślałem. Ale wolałem sie upewnić separator podpiety ale i tak fale slabo dochodza co jest nie tak- Hałas z układu napędowegoo
łożyska są dobre szumjest dopiero przy 120km/h jak wdusze sprzeglo szumu nie ma wrzuce luz tez go nie ma nikt nie pomoże- Hałas z układu napędowegoo
Witam borykam się z problemem chyba skrzyni biegów . Jadąc prędkością 120km/h zaczyna buczeć strasznie a aucie przeguby łożyska nowe (przeguby zew) przypuszczam ze może to być już koniec skrzyni biegów . Proszę o waszą opinie i podpowiedzi myślałem juz nad przegubami wew ale czy one dały by takie odgłosy . Opony są nowe dobrej jakości- odpowietrzanie hamulców
nie dolewałem i pilnowalem by stan nie zmalał ale przewody chwile byly odkrecone zas tloczek wciskalem i moze powietrze popchlo:) alke dziwni mnie ten abs ze wczesnie sie juz wlacza tylne kolo hamuje 20% slabiej lewe ale tarcze do wymiany wiec jutro wymieniam bo tloczek chodzi super ?- odpowietrzanie hamulców
wymienialem przewody elastyczne i dostalo sie powietrze do tego dzwinie zaczoł dzialac hamulce bo zanim kolo wpadnie w poslizg juz dziala abs a tak nie bylo do tego czuje ze jeszcze jest powietrze jutro bede wymieniał tarcze tyl wiec chcialem wszystko porobic powiedz mi jak dzialas z tym abs nie bylo tego przed wymiabna przewodów elastycznych- odpowietrzanie hamulców
Dzieki dev ale powiedz mi dla czego ksiazka klamie sam naprawiam powidz mi jeszcze czy na odpalonym mam miec ?- odpowietrzanie hamulców
Witam w książce sam naprawiam pisze ze z abs odpowietrza sie od tylu i na wł silniku ?? prosze o opinie jak to poprawnie zrobic- dziwny hamulec
Dev ile mogą kosztować nowe tarcze Dev widze ze masz spore doświadczenie wiec napisz w pw lub tu jak prawidłowo dobrze odpowietrzyc czy na odpalonym. Aha czy u mnie idzie vagiem odpowietrzyc- dziwny hamulec
po to jest to forum by sobie pomagać więc dziękuje ci za odp ale za te pozytywne nie jakieś specyficzne- dziwny hamulec
aha a slabe hamulce tyl moga powodowac wlaczajacy sie szybciej abs?- dziwny hamulec
ok dzieki za pomoc a powiedz mi to mnoze byc ze abs szybciej lapie?- dziwny hamulec
Dev powiedz mi tak zaciski chodza super nic nie zatarte ani nic jak go kupilem mial liche tarcze tyl na przegladzie dowidzialem sie ze lewa strona slabie hamuje chociaz tloczek chodzi super hamuje ale slabo dodam ze z tej ztrony lewej jest tarsz katastrofa pordzewiala i mysle ze to jednak pierwszy powód slabego hamulca lewego prawa strona doszla rdza zeszla calkiem gladz super z lewej stronyy niestety juz sa wzery rdzy wiec chyba do wymiana _ .Moge np tylko tą tarcz zmienic?- dziwny hamulec
wiem wiem:) a teraz pytanie przy wolnym jezdzie jak zachamuje to mysle ze za szybko lapie abs czy to ma cos wspólnego z odpowietrzeniem?? wydaje mi sie ze abs dziala juz bez poslizgu albo mi sie wydaje:)- dziwny hamulec
Ok spróbuje Ktos pisal ze odkręcić calkiem odpowietrznik i założyć wężyk i włożyć w butelkę z plynem i naciskać caly czas hamulec by przepompować uklad- dziwny hamulec
Tak juz robiłem kilkakrotnie- dziwny hamulec
Ale to mam założyć wężyk i zanurzyć w plynie odpiwietrznik popuścić ja sadzilem ze wtedy tez mam naciskac pedal hamulca Prosze o opisanie czynów i krok po kroku z gory bardzo dziekuje- dziwny hamulec
Ale zakładam wężyk np na przednie kolo do zbiorniczka leje ful plynu wlewam tez troche w butelkę odkręcam odpowietrznika ale na poczatku bedzie wężyk pusty to nie zaciągnie powietrza❓- dziwny hamulec
Tak mozna❓ a to na odpalonym silniku czy nie i jak to dokladnie zrobic i na ktorym kole i nie zapowietrze ukladu❓ ❓ ❓- dziwny hamulec
Ale czy na odpalonym i jak które kolo pierwsze nie wiem tez czy jednak noe wymienie tarcz na przeglądzie powiedzial ze kolo 20%slabie hamuje (lewe) ale tloczek nie ma wycieków rozebralem nasmarowalem i chodzi super- dziwny hamulec
Ok ale jezeli nie widac juz powietrza ro jak najlepiej je odpowietrzyc- dziwny hamulec
Odpowietrzalem niby juz powietrza nie bylo - Hałas z układu napędowegoo