Treść opublikowana przez Touzani
-
Kapie olej Audi 1.9 TDI 115 KM
mechanik stwierdził ze wszystko ok, ze to jest stary olej, ktory wczesniej wyciekał. Kazał mi dolac oleju i sprawdzac czy bedzie ubywać i dalej kapać, a jeżeli nie przestanie, to moze być cos poważniejszego, np. pekniety blok silnika :/
-
Kapie olej Audi 1.9 TDI 115 KM
Dzieki, jutro zadzwonie do mechanika opowiem sytuacje co i jak i najwyzej jeszcze wrzuce jutro tuttaj jakies foty
-
Kapie olej Audi 1.9 TDI 115 KM
Ta uszczelka była wymieniana 2 razy w przeciagu kilku msc, za 1 razem mechanik papudrak okleil ja silikonem no i teraz 2 raz wymieniana była. Nie wiem czy to przez olej tez nie moze być, bo ogolnie auto kupione niedawno, był wymieniany olej tylko ze przedtem był polsyntetyk teraz powiedzial mechanik trzeba dac pelen syntetyk bo chodzi o pompowtryski no i sprawa czy ten olej nie narobil mi tam balaganu
-
Kapie olej Audi 1.9 TDI 115 KM
słabiej leci , no ale leci
-
Kapie olej Audi 1.9 TDI 115 KM
Kilka dni temu miałem wymieniana uszczelke pokrywy zaworow:/
-
Kapie olej Audi 1.9 TDI 115 KM
Po srodku pojawia sie plamka, to sa bardziej sladowe ilosci jeszcze nie dolewalem, bo poziom jest ok, no ale widac ze ubywa
-
Kapie olej Audi 1.9 TDI 115 KM
A moze to byc zwiazane z uszkodzona uszczelka pod glowica? Postaram sie zrobic jakies foty
-
Kapie olej Audi 1.9 TDI 115 KM
Witam, mam problem w moim audi kapie olej. Byłem juz u jednego mechanika, który stwierdził, ze do wymiany uszczelka pod głowica i zawor egr, ale cos mi nie pasowało i poszedłem do innego mechanika, ktory stwierdzil ze napewno nie jest to uszczelka pod glowica ani egr tylko stwierdzil uszczelke pokrywy zaworow i vacum pomp. Tak wiec została wymieniona uszczelka pokrywy zaworow i vacum pompa, wczesniej wymienione były jeszcze uszczelka kolektora ssacego i jakas uszczelka z turbo. Najgorsze jest to, ze to nic nie pomoglo i dalej cos delikatnie kapie. I teraz mam pytanie jest mozliwe ze to jednak moze byc uszczelka pod głowicą? Zaznacze, ze płyn chłodniczy nie ubywa i jest czysty, cisnienia na przewodach sie nie robia pod korkiem wlewu oleju tez jest czysto. Z czego jeszcze moze to kapać,plamka oleju znajduje sie po srodkowej czesci auta? miałby ktos jakis pomysł? na autach slabo sie znam :/ Z gory dzieki za pomoc