-
Brak oświetlenia schowka pasażera
Pomocy ?
-
Brak oświetlenia schowka pasażera
Cholera reszta działa i bezpieczniki sprawdzałem są ok?
-
Brak oświetlenia schowka pasażera
A za co jeszcze odpowiada ten moduł komfortu.
-
Brak oświetlenia schowka pasażera
Pomoże ktoś?
-
Brak oświetlenia schowka pasażera
Tak dokładnie rozpiąłem wtyczkę od kostki przy silowniku i sprawdzałem miernikiem nie dochodzi tam 12 V. Gdzie szukać dalej? Siłownik był odpiety od tej dźwigni która pociagala go przy otwieraniu schowka. Ktoś już pewnie z tym walczył. ?
-
Brak oświetlenia schowka pasażera
Witam! Nie świeci oświetlenie schowka pasażera. Demontowałem boczek schowka i do kostki nie dochodzi prąd gdzie szukać usterki.
-
Jakie tarcze na przód kod układu 1LT
komplet tarcz z klockami?
-
Jakie tarcze na przód kod układu 1LT
nic nie mówił dopiero dzisiaj zajechałem do niego bo mi wyskoczyła kontrolka po awaryjnym hamowaniu i wstąpiłem dopytać czego szukać i umówić się na wymianę
-
Jakie tarcze na przód kod układu 1LT
Ok a macie sprawdzony sklep z dobrymi cenami
-
Jakie tarcze na przód kod układu 1LT
Dzięki koledzy za pomoc. Zdaję sobie sprawę że na ten temat napisano wiele ale po to są takie fora aby dopytać kolegów jak ich doświadczenia na przykład po kilku latach eksploatacji a nie od razu zamykać temat. Nie dajmy się zwariować.
-
Jakie tarcze na przód kod układu 1LT
nigdy nie miałem Textara i zaskoczył mnie tą marką na pewno są dobre?
-
Jakie tarcze na przód kod układu 1LT
Witam! Panie i Panowie czeka mnie wymiana tarcz hamulcowych przód w mojej A4 1.8T Avant kod układu 1LT tarcza 312. i odwieczne pytanie jakiej marki tarcze i kolocki kupić mechanik poleca textar pro a ja myślałem o ATE. Bardzo proszę o poradę i pozdrawiam.
-
Skrzynia manualna GGG
Witam! Audi A4 B6 1.8T skrzynia GGG przebieg prawdopodobnie 200000 km i tu pytanie wymieniać olej w skrzyni czy nie? oto jest pytanie a Jeżeli wymieniać to ile wchodzi do takiej skrzyni i jaki jest najepszy.
-
Demontaz tylnej lampy A4 B6 Avant
A gdzie można dostać taki pdf Sam Naprawiam
-
LPG 1.8T BFB
Ponawiam pytanie czy polecacie jakiegoś dobrego gazownik w okolicach Rzeszowa, Łańcuta?