-
MMI 3G i podłączenie iPhone 5/5s/6/6s (Lightning)
Lightning to złącze które Apple zaczął stosować od serii iPhone 5....., wcześniej było takie szerokie 30 stykowe złącze. Nie mam AMI, ale gdybym miał AMI to gdzie ja je podłączę ? I jakie powinno one być ?
-
BMW F11 535d
SKL = +100KM :-) Pozdr, SKL
-
MMI 3G i podłączenie iPhone 5/5s/6/6s (Lightning)
Witam, W jaki sposób można podłączyć iPhone z złączem Lightning do MMI 3G ?
-
Wymiana oleju i rozrządu ASO ?
W takim razie zrezygnuje z usług ASO, ale zastanawia mnie czy nie jechać na akcję naprawczą na wgranie nowego ekologicznego oprogramowania. Wpisik zrobią ?
-
Wymiana oleju i rozrządu ASO ?
Witam, Nie dawno kupiłem A4 B8 2011r. chciałbym nadal kontynuować historię serwisową. Jaki jest koszt zwykłego przeglądu w ASO? Jaki jest koszt wymiany filtrów i płynów w ASO ? Czy można mieć swoje części ? Jaki jest koszt wymiany rozrządu z i bez własnych części ?
-
Przejazd samochodem bez płynu chłodniczego.
Witam, Mam uszkodzoną chłodnicę i płyn ucieka(szybko), czy jest możliwy przejazd samochodem (3-4km) do mechanika bez płynu ?
-
Ładowanie akumulatora AGM
Witam, Czy można naładować akumulator AGM 105Ah, zwykłym prostownikiem ? Czy może potrzebny jest "nowy" impulsowy z opcją do AGM? Jeśli można zwykłym (10A), to najpierw wypnę aku, odłączając najpierw -, a później naładuje go i podłącze najpierw +... Zgadza się ?
-
Ograniczone obroty do 2,5k uszkodzona chłodnica
Dziękuję za odpowiedź :-) Nie chciałbym zakładać następnego tematu, ale co szumi jeszcze przez około 20s po wyłączenia silnika? i co szumi w panelu climatronica ?
-
Ograniczone obroty do 2,5k uszkodzona chłodnica
Witam, Czy przyczyną ograniczenia obrotów do 2,5k może być uszkodzenie chłodnicy(brak płynu)? Chciałem przejechać z garażu do garażu i zauważyłem właśnie takie ograniczenie, kiedy chciałem dać gazu na luzie(operacja przejazdu trwała może max 2 min)
-
Nie mogę włączyć SETUP CAR
Translator mi całkiem inaczej to przestawił. Dzięki za pomoc:-)
-
Nie mogę włączyć SETUP CAR
Witam, Kupiłem Audi A4 B8 2011r., lecz niestety nie potrafię wejść w CAR SETUP, ciągle mam komunikat(zdjęcie). Na odpalonym nie mogę i na zapłonie(włożenie kluczyka bez sprzęgla i hamulca). Pojawia się kontrolka akumulatora na liczniku. (może to to ) Co robić ?
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Witam, Czy moje MMI to jest MMI 3g? joystick'a nie mam i mam tylko możliwość wpięcia dwóch kart sd, nie wiem czy mam dysk, ale coś szumi za panelem klimatyzacji.
andrzej6531
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta