Treść opublikowana przez Krisss9394
-
pomocy z centralką
Ja sprawdzałem na wyłączonym zapłonie
-
pomocy z centralką
Dziś sprawdzałem napięcie w tych bezpiecznikach i w tym S14 jest napięcie takie że ja mierzyłem to mi pokazywało 0,72 i spadało do 0,10 a w tym s38 pokazywało mi 0,03 albo 0,04 i gdzie tkwi problem?
-
Problem z odpalaniem
dzięki za odpowiedz jutro się za to biorę
-
Problem z odpalaniem
Witam wszystkich potrzebuje pomocy w mojej audi a4 b5 z 97r wyskoczył taki problem ze po przekręceniu kluczyka na zapłon gaśnie kontrolka akumulatora a nie raz wcale się nie pali po przekręceniu kluczyka ale jak bujam samochodem to się zapala kontrolka i odpala samochód proszę o radę co może być?
-
pomocy z centralką
A można jakość prościej co mam sprawdzić dokładnie?
-
pomocy z centralką
Tak bezpieczniki tu koło drzwi sprawdzone i wszystkie dobre więc gdzie może jeszcze być przyczyna?
-
Centralny zamek
Witam zrobiłem wężyk przy pasie od centralki bo był przerwany a centralka nadal nie działa a dmuchałem w ten wężyk co idzie do pompki centralnego w bagażniku i zamykają się tylko drzwi po prawej stronie i klapka od paliwa i nie wiem czy trzeba większego dmuchnięcia w ten wężyk czy jest coś popsute? proszę o szybką odpowiedz i dzięki
-
pomocy z centralką
A gdzie szukać tego problemu?
-
pomocy z centralką
Pompka nie pracuje nie słychać jej a założyłem pompkę od kolegi sprawną i też nie było jej słychać i nic nie działało nawet nie było podświetlenia w środku to w czym tkwi problem?
-
pomocy z centralką
Witam zrobiłem wężyk przy pasie od centralki bo był przerwany a centralka nadal nie działa a dmuchałem w ten wężyk co idzie do pompki centralnego w bagażniku i zamykają się tylko drzwi po prawej stronie i klapka od paliwa i nie wiem czy trzeba większego dmuchnięcia w ten wężyk czy jest coś popsute? proszę o szybką odpowiedz i dzięki
-
Centralny zamek
Witam zrobiłem wężyk przy pasie od centralki bo był przerwany a centralka nadal nie działa a dmuchałem w ten wężyk co idzie do pompki centralnego w bagażniku i zamykają się tylko drzwi po prawej stronie i klapka od paliwa i nie wiem czy trzeba większego dmuchnięcia w ten wężyk czy jest coś popsute? proszę o szybką odpowiedz i dzięki
-
Problem z centralnym zamkiem i oświetleniem wewnętrznym.
ok dzięki za podpowiedz i zrobię to i się odezwę czy działa Witam i zrobiłem ten wężyk przy pasie od centralki i nadal nie działa a dmuchałem w ten wężyk co idzie do pompki centralnego w bagażniku i zamykają się tylko drzwi po prawej stronie i klapka od paliwa i nie wiem czy trzeba większego dmuchnięcia w ten wężyk czy jest coś popsute? proszę o szybką odpowiedz i dzięki
-
Problem z centralnym zamkiem i oświetleniem wewnętrznym.
Witam mam problem z centralką. Mam zainstalowaną orginalną centralkę ale nie działa z kluczyka a pilota nie ma. Pompka sprawna i jest tylko jeden wężyk przerwany który idzie do tylnich lewych drzwi jest koło pasa bezpieczeństwa proszę o radę
-
Problem z centralką
Mam multimetr tylko jak go ustawić?
-
Problem z centralką
Pomoże ktoś mi z tą centralką bo nie wiem czego szukać?
-
Centralny zamek
witam mam problem z centralką w audi a4 b5 mam orginalną centralkę założoną czyli z pompką bez pilota i po zamykaniu kluczykiem żadne drzwi się nie zamykają tylko te które zamykam i nie wiem w czym tkwi problem pompka sprawdzona i działa i gdzie szukać proszę o pomoc a i bezpieczniki są dobre
-
Przednie lampy
mam lampy soczewki i co jest pająk?
-
Przednie lampy
witam wszystkich potrzebuje informacji co trzeba zrobić aby świeciły się światła mijania i drogowe jednocześnie?
-
Problem z centralką
no może i to jest wina
-
Problem z centralką
wiem że mam przerwany ten szlałfik od powietrza co idzie do tylnich drzwi przy pasach bezpieczeństwa jest przerwane
-
Problem z centralką
a jak sprawdzić?
-
Problem z centralką
Pomoże ktoś z moim problemem w sprawie centralki?
-
Problem z centralką
pompka była popsuta i kupiłem drugą i jest sprawna bo u kolegi sprawdzałem i w klapie też próbowałem i nic bezpieczniki całe i nic nie reaguje
-
Problem z centralką
a jak bezpieczniki będą dobre to gdzie szukać przyczyny?
-
Problem z centralką
Witam wszystkich jestem tu nowy więc w razie jakiś problemów proszę o wyrozumiałość. posiadam audi a4 b5 1,9TDI i mam w niej zamontowaną centralkę orginalną tylko z kluczyka bez pilota, ale nie reaguje nic po zamknięciu zamka z kluczyka ani od kierowcy ani od pasażera nawet nie słychać żeby pompką się załączała i nie mam oświetlenia kabiny po otwarciu drzwi tylko jak sobie sam włączę. Proszę o jakieś podpowiedzi gdzie mam szukać przyczyny. Za jakie kolwiek podpowiedzi z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich