Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamil Długosz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamil Długosz

  1. Halo, jest ktoś jeszcze na tym forum ? liczyłem na jakąś pomoc ale widzę ze będę się z tym tematem troche dłużej bujał...
  2. Witam Panowie mam problem. Nagłośnienie BOSE + radio audi Symphony... radyjko wymieniłem na Sony WX 800UI dokupiłem adapter tylnych głośników dla systemu BOSE wszystko ładnie pięknie plug'n play chciałoby się powiedzieć...a jednak. Gniazda mają przewody w innych miejscach niż wtyczki, część przewodów pozostaje bez sygnału. http://allegro.pl/adapter-bose-iso-audi-a2-a3-8l-8p-a4-b5-b6-avant-i6595706839.html?snapshot=MjAxNy0wNi0yNVQyMjoyMTowOS4wNzhaO2J1eWVyOzZmZmQ3Y2E5MDhhMDY0Y2EyNjAyNzQzYTkwNWI2MGI1OWVjNGM0ODAzMTY3M2E2MzhiNDk2MmEwOTU1NzAyNzg%3D Gniazdo C i wtyczka z adaptera mają wszystko na swoim miejscu 1,2,3,4,5,6 piny dla wzmacniacza....przewody z bloku C2 pozostają wolne ale wygląda że tak być powinno. Gniazdo zasilania już nie ma tak kolorowo, Plus, Masa są na swoim miejscu. Zielono- niebieski(nie widać niebieskiego) przewód wtyczki oraz biało niebieski pozostają bez połączenia. Zaś szaro-niebieski przypada na pomarańczowy od radia " podświetlenie " +12V Gorzej jest z kostką głośników. Od radyjka wychodzą standardowo jak na zamieszczonym zdjęciu zielone, filetowe, białe i szare a na wtyczce głośnikowej w Audi mam tylko dwa piny zajęte tj. B.5 i B.6 i to spięte po 2 przewody...wygląda że oryginalnie Dalej... podłączam wsio i działają przednie głośniki z kiepską jakością, tylne cichutko i słychać szum jak w tunerze fm kiedy nie ma sygnału. Podłączam masę z adaptera do obudowy radia i zestaw ożywa, gra tył i przód + subwoofer, wszystko bardzo głośno gra : 25 to już uszy bolą w samochodzie zaś skala do 50 jest. Niestety cały czas w głośnikach słychać szum... który oczywiście zanika kiedy głośniej słucha się muzyki - głośność szumu nie zmienia się! Kiedy wtyczka A jest wpięta + masa adaptera to mogę wypiąć wtyczkę B i nic się nie dzieje. W drugą stronę... kiedy wypnę wtyczkę A i zostawię B to jest kompletna cisza. Proszę o jakąś wskazówkę bo nie ogarniam tego. Dodaje zdjęcia:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.