Ja to mam takie szczęście że zawsze coś spierdzielę jak szukam na ślepo, więc chciałbym Was prosić o króciutką informację jak zdemontować
reflektory H7 w A4 B8 LIFT. Najbardziej interesuje mnie to czy muszę demontować zderzak i czy jest jakiś sposób na zrobienie tego bez zrzucania zderzaka.
Na forum znalazłem informację dot. A4 B8 przed liftem, ale nie wiem czy podobnie jest w wersji poliftowej.
Dzięki i pozdrawiam
Panowie,
Nie umiem przeprogramować za pomoca VCDS (prawdopodobnie systemu start/stop) tak aby silnik nie gasł przy otwarciu drzwi.
Próbowałem różnych kodowań również z forum A4 B8, ale wygląda na to, że LIFT ma to jakoś inaczej poniewaz nie widzę efektów - silnik zawsze gaśnie po otwarciu drzwi kierowcy
Ktoś coś podpowie? Dzięki z góry.
Witam wszystkich!
Jestem tu nowy, ale chciałbym zadać jedno ważne dla mnie pytanie odnośnie aktualizacji MMI, mianowicie jak zaktualizować oprogramowanie wewnętrzne w moim MMI wraz z najnowszymi możliwymi mapami.
Posiadam wersję MMI 3G plus (high) : https://s02.justpaste.it/files/justpaste/d282/a10996203/20160225_144907.jpg
Czy mogę najpierw prosić o informacje jakie wersje po kolei wgrać, aby niczego nie zepsuć + ewentualne źródła do plików? Być może ktoś z klubowiczów na śląsku był by tak uprzejmy i pomógł?
Jak uniknąć błędów dot VIN itp.
Z góry dziękuję i pozdrawiam