Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż reflektorów H7-H7 - jak?


archan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to mam takie szczęście że zawsze coś spierdzielę jak szukam na ślepo, więc chciałbym Was prosić o króciutką informację jak zdemontować

reflektory H7 w A4 B8 LIFT. Najbardziej interesuje mnie to czy muszę demontować zderzak i czy jest jakiś sposób na zrobienie tego bez zrzucania zderzaka.

Na forum znalazłem informację dot. A4 B8 przed liftem, ale nie wiem czy podobnie jest w wersji poliftowej.

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz demontować reflektory?

Czytałeś instrukcję obsługi auta?

Reflektor muszę zdemontować ponieważ w koszyczku na żarówkę mam połamaną jedną z 3 blaszek trzymających żarówkę i przez to prawe światło nie działa idealnie (nieregularna linia załamania światła)

Udało mi się za 20 zł :D kupić samo lustro z blaszką - blaszka wymontowana, ale teraz muszę ją jakoś założyć :) ale tak jak mówię potrzebuję informacje jak bezpiecznie wymontować prawe oczko :)

PS.

Instrukcji nie mam - tylko to co na stronie Audi - ale tam nie ma informacji jak demontować reflektor :) Chyba że jest jakaś instrukcja serwisowa do A4 B8 Lift? Możesz pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego, ale nie wysłałeś mi chyba właściwego linka.

Na filmie widać modyfikację lampy przeciwmgielnej, a ja wyraźnie pisze o reflektorze H7 :)

Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jeśli chcesz wymontować odbłyśnik (bo chyba o tym piszesz), to konieczne będzie rozklejenie lampy. Dobrą wiadomością jest to, że klej bardzo dobrze puszcza po podgrzaniu np. w piekarniku :) Gorszą jest to, że wszystkie mocowania w wyniku ciągłego nagrzewania żarówką, robią się bardzo kruche i ciężko cokolwiek z nimi zrobić.

Przerabiałem podobny temat. Jak będziesz miał jakieś pytania to pisz tuta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...