Treść opublikowana przez Piotrek Szostak
-
Spoty wrocławskie
Pogoda chyba będzie sprzyjać
-
Spoty wrocławskie
Będzie bliżej po kawe;)
-
Spoty wrocławskie
Tylko, żeby było cieplej niż w niedziele;) to jestem na tak
-
Spoty wrocławskie
Bry;) w Święta wszyscy trzymają brzuchy przy stole całe 3 dni?
-
Spoty wrocławskie
Pałkarze jeszcze stoją przy stadionie wzdłuż obwodnicy?
-
Spoty wrocławskie
Ja skorzystam z okazji i wpadnę Was poznać Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty wrocławskie
ładny na pewno, można uchylić okno, posłuchać
-
Wiosenny sezon na przejażdżki
Dzięki, będę obserwował Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wiosenny sezon na przejażdżki
A coś jutro robicie? To jest stały termin - niedziela 17:00, stadion? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wiosenny sezon na przejażdżki
Masz na mysli ten ogólnopolski? Trochę daleko;) Chyba, że nie widzę czegoś na forum? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wiosenny sezon na przejażdżki
Witam, jestem z Wrocławia i co jakiś czas, jak przychodzi ładna pogoda w weekend lubię rozruszać koła w mojej A4. Myślę, że więcej jest takich - może ktoś ma pomysły, gdzie można pośmigać bez korków, dziur i fotoradarów? Albo chciałby się przyłączyć i pośmigać razem? Ja byłem się przejechać naokoło Ślęży - fajne zakręty z ładnymi widokami, ale trafiają się dziurawe kawałki.. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A4 B7 AVANT - dokładka zderzaka tył + wydech
Panowie, to jak w końcu z tą dokładką od S4 w ASO? 250zł to za zwykłą czy za S4? Bo od przeszukiwania allegro już mam oczopląs i dalej nie znalazłem, ale jeśli faktycznie jest za 250zł w ASO idę po nią jutro;)