Treść opublikowana przez wojtek6886
-
szybko twarniejący hamulec
króciec wklejony objawy niestety nie ustąpiły do końca nadal kilka depnięć po hamulcu i pedał twardy ( bez wspomagania) w tyg jade sprawdze ciśnienie i się okaże...
-
szybko twarniejący hamulec
tak sie zrobi, taki swoją drogą to czy łącznik na grodzi ma wszystko trzymać na sztywno czy ma to lekko pracowac??
-
1.9 tdi afn długo się nagrzewa...
świece dogrzewające sprawne, w kabinie szybko jest ciepło po ok 3-4 km problem jest tylko z temp pracy silnika, że tak długo ją łapie. Nawiew zawsze mam max na 1 ustawiony a obr max 2 tys. Jeżdziłem dieslami juz wcześniej i żaden tak długo nie łapał temp roboczej silnika..
-
szybko twarniejący hamulec
króciec się obkręca w środę zdejmę vacum zaklepie i zakleje, podjade zmierze ciśnienie i sie okaże:/
-
1.9 tdi afn długo się nagrzewa...
Może moje pytanie jest dla niektórych banalne, aloe co wspólnego ma egr z szybkością nagrzewania płynu?? jeśli ma to jak sprawdzić egr?? podgrzewacze sprawne króciec parzy jak trzeba:)
-
szybko twarniejący hamulec
powiem tak nie sadze ze z hamulcami jest ok skoro po trzecim depnieciu w heble hamulec traci całkowicie wspomaganie, jeździłem innymi a4 i tam tego nie było więc sądze ze jesteś w błędzie. jak spr serwo ew vacum pompe??
-
szybko twarniejący hamulec
hamulce odpowietrzane płyn zmieniony..
-
szybko twarniejący hamulec
Witam problem wygląda tak rano gdy zachodzę do samochodu pedał jest twardy po odpaleniu opada ale dwu-trzy krotne wciśnięcie powoduje stwardnienie pedału. dziś sprawdziłem dodatkowo jak samochód zachowuje się po wciśnięciu pedału hamowania i gazu jednocześnie gdy pedał jest twardy i wcisnę gaz obroty max 1200, gdy pedał jest miękki to obr ido do końca. Mam dzi9wne wrażenie, że i sprzęgło chodzi u mnie dziwnie ciężko w porównaniu do innych samochodów, nie wiem czy jest to ze sobą związane czymkolwiek ale może ktoś miał podobne objawy i podzieli się przyczynami. Pzdr
-
1.9 tdi afn długo się nagrzewa...
w poniedziałek zmienie termostat i zobacze jaki będzie efekt:)
-
1.9 tdi afn długo się nagrzewa...
Witam od niedawna stałem sie posiadaczem a4 1.9 tdi afn, jest to moje pierwsze doświadczenie z dieslem dlatego proszę o poradę, mianowicie samochód łapie temp 90 st po mniej wiecej 17 km. nie mam niestety klimatronika żeby spr wskazania zegara. Dodam że z nawiewu nagrzewnicy cieple powietrze idzie może po 4km, termostat wydaje się w porządku bo na dole wąż przy chłodnicy jest raczej zimny... za wszystkie odp dzieki serdeczne. Pzdr